2733
2734
عنوان

همین الان تو چه وضعیتین........😂😂😉

| مشاهده متن کامل بحث + 951 بازدید | 90 پست

خودم الان از خستگی دارم له میشم ولی حسش نیست برم بخوابم🤨🥴

با ۷هزارتومان عکسای سادتونو ؛آتلیه ای میکنم💌.پیج اینستاگرام(نمونه کار): online_atelie_mahtab  🌸                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دراز کشیدم نوک بینیم یخ زده خوابم میاد گوشیمم داره خاموش میشه

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖
2731

پسرم رو پام خوابه

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔

لَم دادم حال ندارم از جا ـم تکون بخورم

بوخودا کاربرِ جدید نیستم😭از سالِ ۹۶ خوانندهٔ خاموش بودم؛ یه کاربریِ دگه عم دارم که سیم‌کارت ـم سوخته و نمیتونم از ـش استف کنم💔😂😂میشه تاپیک ـایِ عکس و داستان تگ ـم کنید؟🍃🍓من با هیش‌کی دعوا ندارم:، حقیقتاً اصن حوصلهٔ دعوا ندرم:٫ سعی میکنم با همه محترمانه صحبت کنم و انرژیِ مثبت بپاچونم✨✌هر روز n‌بار با خود ـت تکرار کن "هیچی از هیچ‌کی بعید نیس" ;،

دراز کشیدم رومبل جلوکولر چیپس والوچه میخورم فیلم سهرابومیبینم چت میکنم نی نی سایتم هستم

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛