2737
2734
عنوان

انواع وسواس فکری کدومشو دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 41 پست
ببخشید شماراه مقابله باهاشونومیدونین؟رفتاری؟ یا اینکه دیگراان چجوری بهتری باهاشون برخوردکنن؟

ن عزیزم خیلی اطلاعی ندارم  اگ خیلی جدیه بهتره دارو مصرف کنه طرف شما کدوماشی

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تقریبا بیشترشو دارم و کم کم دارم زجر میشکم😔😔

شماره ردیفایی ک نداری بگو

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 
2731
ن عزیزم خیلی اطلاعی ندارم  اگ خیلی جدیه بهتره دارو مصرف کنه طرف شما کدوماشی

شوهرمه .ولی انواعشوخوب میشناختی.

ترس گم کردن اشیا.اسیب زدن مثل اتیش سوزی یاخراب کردن وسایل .وبازموندن کشو . جالبه همش رومن داره فقط .یعنی خودش نمیترسه چیزی گم کنه.۳۰۰بارروزی میگه.

خودمم دارم کمه الهیشکر .مثلاتوغسل داعم فک میکنم مثلادستمونشستم .پامونشستم هرکدومو چندبارمیشورم یادم نمیمونه😐😂

اب برای خوردن  هم نداریم... 💚امام رضا💚روصداکن تادستاشوببینی💚 دل مطمن میخواد ودست روبه اسمووون💌💌مهربون تریین امام خداااا من منتظرم نی نی م رو ازخدابرام بگیری🤗👼🏻👼🏻🙋🤰🤰🤱🤱نزدیک۷ساله منتظرم اما ازت ناامید نشدم امام رضا جان. 💞💞اگردلت میخواد اوضاع زندگیت بهتربشه از ته دلت خدارو زیادشکرکن!!! 
شوهرمه .ولی انواعشوخوب میشناختی. ترس گم کردن اشیا.اسیب زدن مثل اتیش سوزی یاخراب کردن وسایل .وبازمون ...

دارو مبخوره

دارو مبخوره

ازدارو خوشش نمیاد

اب برای خوردن  هم نداریم... 💚امام رضا💚روصداکن تادستاشوببینی💚 دل مطمن میخواد ودست روبه اسمووون💌💌مهربون تریین امام خداااا من منتظرم نی نی م رو ازخدابرام بگیری🤗👼🏻👼🏻🙋🤰🤰🤱🤱نزدیک۷ساله منتظرم اما ازت ناامید نشدم امام رضا جان. 💞💞اگردلت میخواد اوضاع زندگیت بهتربشه از ته دلت خدارو زیادشکرکن!!! 
کدوم گزینه های بالا  رو داری

هيچ كدوم همينايي ك خودم گفتم دارم

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.
2740
حال ندارم 😂🤣🤣✌🏻😐

اینایی ک گفتی نداری؟دارو میخوری؟

بچه ها یه جمله با هما بگید برا آینده یجلسو داشته باشه اسی مجبورم ببشقید

کاری با پستت ندارم ولی لایکت کردم

اینایی ک گفتی نداری؟دارو میخوری؟

آره اینا که گفتمو ندارم 

نه دارو مصرف نمیکنم  

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       

من مثل هیچکدومتون نبود وسواس فکریم بادارو خوب شدم