2733
2739
عنوان

😂👍خاطرات عجیب کودکی

| مشاهده متن کامل بحث + 3682 بازدید | 232 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من و دوستم کرم خاکیارو نصف میکردیم ببینیم توشون چ شکلیه😑 تازه گاهی هم به عنوان گوشت تو خاله بازی ا ...

فک کن میخوردین😣😖😖😖

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2728

من همش نقاشی میکشیدم

با یه دختره میرفتیم بالای سرسره اون یهو خودشو سر میداد پایین مثلا دره بود من هی تلاش میکردم بیارمش بالا  

یا توی راه پله های خونه مامانبزرگم بازی میکردیم با دخترخاله م میگفتم این کشتیه یهو یکی خودشو از بالای دوتا پله اخر پررت میکرد پایین اون یکی سینه خیز میرفت نجانش بده( مثلا داره شنا میکنه  )

بالش رو افقی میذاشتیم می شستیم روش بپر بپر میکردیم باهاش میگتیم این اسبه

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را😍😁

لشکر مورچه ها رو دنبال میکردم بعد که میفهمیدم دارن چی رو میبرن خونشون همون رو بر میداشتم از رو زمین میبردم دم خونه شون.

با خواهرم که خاله بازی میکردیم تو یکی از قسمتاش مثلا حامله بودم و طی زایمان دردناکی که داشتم چادر مامانم رو به دنیا آوردم😂😂

تقریبا 4 سالم بود تو یه مغازه بزرگ مامانمو گم کردم هر چقدر گشتم پیداش نکردم  اخرش  دیدم یه زن چادری پشتش به منه تقریبا از پشت شبیه مامانم بود

منم بدو بدو با گریه رفتم از پشت بغلش کردم زنه بدگشت دیدم مانانم نیست😐😐😂😂

یک عدد ارمی 😂😍
2738

من حشره آزاری فراوانی داشتم خدا منو ببخشه عقلم کم بود،مثلا مگسارو می‌گرفتم بالشونو میکنم راه رفتنشونو تماشا میکردم،کرم خاکی رو نصف میکردم دوتا بشن،لونه مورچه هارو میکندم تا تخماشونو ببینم بعد اونا سریع تخم هارو منتقل میکردن یه طبقه پایین تر من بازم میکندم

من بچه نبودم

راهنمایی ک بودم🙄

خودمو دوستم قایمکی صندلی تو خیاط مدرسه میذاشتیم زیر پامون 

دیوار حیاط پشتی مدرسه کوتاه بود

میپریدیم اونجا

گنجشکای مردع ک خشک شدع بودن جمع میکردیم

می امدیم مینداختیم رو بچه ها😑😐

چقد فحش میخوردیم🤦🏻‍♀

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///