2737
2739

چه طوری؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

قد و وزنش اوکیه

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قد و وزنش اوکیه

خودم مشکل دارم مال خودمه 

الان یه لباس میخواستم بخرم دور سینش 84 بود من دور سینم 90 اعصابم خورد شد 

جدا از اون شوهرم هم یکسره بهم میگه لاعر کن ولی نمیشه

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2740
۱۸۵ هستم وزنم ۵۴  بله میشه  اگه رژیم جی ام هم بگیره تو یه هفته کم نکنه

چه جوریه؟

توضیح بده 

واقعا قدت 185 هست ؟

بله من ولی وزنم 58 بود کار خاصی نکردم والا چند ماهی طول کشید

یعنی نمیخواستی کم شی خودش کم شد؟

اره کاری نداره صبحانه کامل بخور با کف دست نون جو برنجت کم کن شب نون نخور بجاش عدس لوبیا سفیده تخم مرع بخور‌‌.سالاد بخور بدون سس چای سبز قهوه چای دارچبن زنجفیل بجای روعن ساده روعن زیتون روزی نیم ساعت تا یکساعتم پیاده روی

من  دارم تمام تلاشمو میکنم با کالری نقصان 50 میخوام بشم باید کالریتو بیاری پایین سنتو بگو بگ ...

21 

1300 کالری معمولا میخورم

چه جوریه؟ توضیح بده  واقعا قدت 185 هست ؟

بله ۱۸۵ م 

یک مقدار طولانیه توضیحش اگر سرچ کنی رژیم جنرال موتورز کامل میاد بالا اما یک مقدار سنگینه چون توی یک هفته ۸ کیلو وزن کم میکنی و از جمله رژیم های یو یو هست 

ye divaneh .....)): ushegh bood ...)) ama mord )):;khoda rahmtam kne ,;(
2706