2733
2739
عنوان

ندا 68 بیا

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوره ی نساء آیات ۲۱تا ۲۳ ..خاطرم هست که ذکر شده ..چک کن

بازم خوندم اصلا نگفته بدون عقد حلاله

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
2728
معنی قران صرفا همون خطی نیس که میخونید کلی تفسیر داره شاااید صفحه ها تفسیرش باشه. چرا نمیخوایید این ...

با منی؟

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
معنی قران صرفا همون خطی نیس که میخونید کلی تفسیر داره شاااید صفحه ها تفسیرش باشه. چرا نمیخوایید این ...

باشه😂😂😂

روزای خوب تو راهه😍                   تیکر رسیدن به هدفمه😍    
2740
بازم خوندم اصلا نگفته بدون عقد حلاله

عزیزدلم ازدواج با زن شوهردار امکان پذیر هست؟

اما فکر میکنم همین سوره آیه ی ۲۴باید باشه.. مجاز دونسته شده به عقد در آوردن زن شوهر داری که اسیر شده.. 

من دسترسی به قرآن ندارم.. لطفاً خودت چک کن 

بازم اگه شک داری از ایشون بپرس ایشون طلبه ان 

@بانوی_بی_نشان    

@ندا68    

@ندا68    

گفته مردی که بواسطه فقر نتونه با زنان آزاد ازدواج کنه میتونه با کنیز خود ازدواج کند . در این صورت هم اگر کنیز بچه دار بشه بچه هاش آزاد حساب میشن و دیگه کنیز نیستن و این چرخه تموم میشه. این راه حل بود با حکمت الهی

2706