2733
2734
من فقط برای تنظیم پریودم میخورم  الان مجردم

اضافه وزن هم دارید؟ 

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اضافه وزن هم دارید؟ 

در حد یکی دو کیلو ولی کم کم دارم ورزشمو منظم میکنم یکمم تو شیرینی جات رعایت میکنم ولی می‌خوام بدونم وضعیت من چه طوریه شدیده یا نه

لطفاً برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرستید 🙏
2728
ان شاءالله جواب میگیری، دعا کن منم مشکل ازدواجم حل بشه میترسم مادر نشم

انشاالله که مشکلتون حل بشه. انشاالله حاجت روا بشی عزیزم برات صلوات فرستادم. منم همین ترسو دارم میترسم مادرنشم😢

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
در حد یکی دو کیلو ولی کم کم دارم ورزشمو منظم میکنم یکمم تو شیرینی جات رعایت میکنم ولی می‌خوام بدونم ...

والا منم وضعیت خودمو نمیدونم اما شاید وضعیتامون زیاد بدنباشه چون اندازه تخمدان هامون نرماله. نمیدونم شایدم بد باشه دیوونه شدم انقدر فکرکردم😭

والا منم وضعیت خودمو نمیدونم اما شاید وضعیتامون زیاد بدنباشه چون اندازه تخمدان هامون نرماله. نمیدونم ...

آره برای منم زده نرمال ولی از اونورم نوشته فولیکول های متعدد نمی‌دونم از دکتر می نی سایت پرسیدم هنوز جواب نداده

آره برای منم زده نرمال ولی از اونورم نوشته فولیکول های متعدد نمی‌دونم از دکتر می نی سایت پرسیدم هنوز ...

عزیزم جواب داد به منم اطلاع میدی؟ خب طبیعیه که بزنه متعدد چون تنبلی تخمدان تخمک رو آزاد نمیکنه وتبدیل به کیست میشه ودرنهایت این کیستا زیاد میشن اما اگه خیلی زیاد بشه سایز تخمدان هاهم بزرگ میشه

2740
انشاالله که مشکلتون حل بشه. انشاالله حاجت روا بشی عزیزم برات صلوات فرستادم. منم همین ترسو دارم میترس ...

خیلی ممنون، شما سنت کمه نترس، به امید رحمت و لطف خدا ان شاءالله تو همین ماه مبارک جفتمون حاجت روا میشیم

عزیزم جواب داد به منم اطلاع میدی؟ خب طبیعیه که بزنه متعدد چون تنبلی تخمدان تخمک رو آزاد نمیکنه وتبدی ...

اکی اگر چیزی گفت حتماً