2737
2739
عنوان

عکس بیبی چکم 😂چرا اینجوریه؟ 🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببرش داروخونه بگو خرابه عوضش کن

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
میخواد بگه اصلا فکرشم نکن که حامله ای عزیزم حتما مشکل داره یا زیاد ریختی یا کم یکی دیگه بزن

😂😂😂😂

همین یه دونه بود دیگه ندارم باز فردا بخرم بزنم 😂

دختر نازم بر اثر مریضی فوت شد😭و من شدم یه مادر داغ دار💔 واسم نی نی بعدیم سالم باشه خاهش میکنم فقط یه دونه صلوات واسم بفرستین همین 😭💔🙏
2728

نمیدونه چی بگه بهت سکوت کرده

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
اینکه هیچی نیست توش😂 نه یه خط نه دو خط مطمئنی شاشیدی؟😂 یادت نرفت؟😂

آره بخدا شاشیدم 😂😂😂

دختر نازم بر اثر مریضی فوت شد😭و من شدم یه مادر داغ دار💔 واسم نی نی بعدیم سالم باشه خاهش میکنم فقط یه دونه صلوات واسم بفرستین همین 😭💔🙏
2740
نمیدونه چی بگه بهت سکوت کرده

یه سری هم تکون داده😂

میخواد بگه اصلا فکرشم نکن که حامله ای عزیزم حتما مشکل داره یا زیاد ریختی یا کم یکی دیگه بزن

فک کنم زیاد ریختم😐

بیچاره حرفی برا گفتن نداره اول خجالت کشیده الان داره پوکر نگات میکنه    

😂😂😂

ببرش داروخونه بگو خرابه عوضش کن

مگه عوض میکنن بیبی چک چیشیو😐

حتما باید اندازه بریزی و گر ن میترکه فردا بخر

ترکیده این😂😂🤯

2706