2733
2739
عنوان

ملت چراا همچینن امروز شوک شدم خدایا خودت کمک کن

| مشاهده متن کامل بحث + 10125 بازدید | 250 پست
نوبت من 2بود ولی این خانم اصرار داشت ک اشتباه شده من نوبتم زودتر از شما بوده😐 اصن مشکل داشت ...

خدایا

عزیزم به خاطر آدمای بیخود به خودت فشار نیار این نیز بگذرد 

😍ممنون میشم واسه حاجتم صلوات بفرستی دوست عزیز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایا عزیزم به خاطر آدمای بیخود به خودت فشار نیار این نیز بگذرد 

اره اینقد سردرد بودم امروز ولی الان دیگ کلا فراموش کردم اون ی بی شخصیت بود

من فقط سپردمش ب خدا

2728
افرین عزیزم اون خودشو خالی کرده رفته 

میدونین از چی دلم میسوزه من تو ی شهر غریبم دوتا بچه شیر ب شیر تک و تنها با سن کم بزرگ کردم کل وجودم درد میکنه بخاطر مریضیم سرگیجه همش دکترام اگ تاپیک های قبلم بخونین من از 7عید سرگیجه دارم حالا با این حالم بچه هارو گذاشتم پیش شوهرم تنها ساعت یه ربع به شیش رفتم بیمارستان ک زودتر برگردم پیش بچه هام بعدم اون بیشرف با من اینکار کرد شوهرشم پشت زنش گرقته بود بهم فش میداد دلم بحال بی کسین سوخ نمیتونستم زنگ بزنم ب شوهرمم بگم چون بچه ها پیشش بودن

الان داره اشکم میریزه و مینویسم اگه خدایی وجود داشته باشم باید قلبم اروم کنه و حق اون بده

میدونین از چی دلم میسوزه من تو ی شهر غریبم دوتا بچه شیر ب شیر تک و تنها با سن کم بزرگ کردم کل وجودم ...

الهی عزیزم 

ان شالله خدا به دلت آرامش بده 

بعضیا واقعا نمیدونن با رفتار بد و کولی بازیشون چقد روان یه ادم رو به هم میریزن 

اگه نمیخوای ازش شکایت کنی بسپرش دست خدا ...به این فکر کن که اون آدم تو زندگیش چه مشکلی داره که اینقد روانیه...هر چند حق نداشت با تو این کارو بکنه.مطمئن باش از یه جایی دیگه میخوره که اینقد دلت رو شکونده ...چون شکایت کردن هم دردسر و دوندگی های خودشو داره ادم بیشتر اعصابش به هم میریزه .... منم خیلی حساسم کسی باهام اینکارو بکنه خیلی به هم میریزم پس حق داری ناراحت باشی...ولی کاش یه آرامش‌بخشی چیزی بخوری تا بگذره امشب و بهش کمتر فکر کنی....ان شالله همیشه سالم باشی خواهرم و به بچه هات برسی ❤

😍ممنون میشم واسه حاجتم صلوات بفرستی دوست عزیز
2738
الهی عزیزم  ان شالله خدا به دلت آرامش بده  بعضیا واقعا نمیدونن با رفتار بد و کولی بازیشو ...

ن شکایت نمیکنم اگه همونجا ک زنگ زدم نیرو انتظامی میومد حقش میذاشتم کف دستش ولی خب نیومدن نامرداا

توان رفتن ب کلانتری ندارم حوصله اینکارارو ندارم بخداا انقد بدم میاد از دعواا دو نفر ک دعوا میکنن میکنن من سریع از صحنه دور میشم ..حالا امروز این زنیکه افتاد گردنم

انشالله خدا خودش حق شو بده...ابروش بره 

هر چن این ادما ابرو نمیشناسن