2752
2734

آبگوشت

کوبیده‌ رو سحر می‌خوریم

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افطار سوپ جو

سحر هم ماکارونی از سحری دیشب مونده

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
افطار سوپ دسر نون پنیر گوجه خیار خرما بامیه شام هم سیب زمینی و قارچ سرخ شده سحر کشمش پلو و مرغ ک گ ...

خوشبحالتتتتتت

ای وای من دیگه از سحری برنج خوردن خسته شدم 

میترسم چیز دیگه بخورم نتونم دووم بیارم

2731

امروز یه دکتر داشت میگفت افطار سبک باشه که هم باعث چاقی نشه هم سیر کننده باشه بهترین افطاری هم نون و پنیر و سبزی یا مربا چایی و خرما و مویز 

بعد از افطار هم یه سالاد میوه که توش تکه های سیب باشخ عالیه 

برای سحری هم غذاهای خورشتی که سبزی توش دارن استفاده بشه مثله قرمه سبزی و کرفس 

و کتلت و ماکارانی های چرب هم استفاده نشه که باعث تشنگی میشه

خوشبحالتتتتتت ای وای من دیگه از سحری برنج خوردن خسته شدم  میترسم چیز دیگه بخورم نتونم دووم بی ...

دیشب  ساندویچ مرغ خوردم

چرا از برنج خستع شدی؟

ما در حالت عادی هم هر روز برنج میخوریم چ فرقی داره

دیشب  ساندویچ مرغ خوردم چرا از برنج خستع شدی؟ ما در حالت عادی هم هر روز برنج میخوریم چ فرقی د ...

نه من روزای عادی خیلی کم برنج میپزم 

ساندویچ مرغ عالیه 

همینو میزارم برای افطار💃💃

عزیزم ماکارونی میخوری فرداش گرسنه نمیشی؟؟ من روزای عادی ماکارونی رو ناهار میخورم عصر گشنه میشم😪

نه سبوس دار میگیرم سیر میکنه

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا |