2737
2739
عنوان

یه سوال خصوصی دارم

734 بازدید | 38 پست

سلام دوستان

من زایمان طبیعی داشتم ولی هیچ بخیه ای هم نخوردم با این وجود میخوام بدونم واژن خیلی باز میشه؟ گشاد میشه؟ 

کسی در این مورد تجربه یا اطلاعات داره؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه عزیزم

مگراینکه خیــــــــــلی بچه درشت باشه که اونم پاره میشه وبخیه میبره.

کلی محض اطمینانت ورزش های مخصوص جمع شدن واژن تو نت هست بگیر انجام بده.

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
2738

اگه پارگی داشته باشه بخیه میکنن .واگر هم نکردن خودتون برین پیش دکتر بهش پول بدین تا بخیتون کنن 

به یاد داشته باش انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند،به میزان فرهنگشان عشق میورزند،و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند

میشه یه سوال بپرسم راحت زایمان کردی ؟ قبلش پیاده روی می‌رفتی من می‌خوام طبیعی باشه ولی میترسم 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
بچت چن کیلو بود .عزیزم جمع میشه زایمان طبیعی از شکم دوم هست ک واژن تغیرشکل میده 

نه گلم من سه تابچه آوردم هیچ تغییری هم نکردم.

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
بچت چن کیلو بود .عزیزم جمع میشه زایمان طبیعی از شکم دوم هست ک واژن تغیرشکل میده 

بچم ریز میزه بود 3800بود.ولی ریزه بود. زایمان اولم اصلا گشاد نشد ولی الان زایمان دوممه

2706