2737
2739
عنوان

مامانا وزن نوزادتون موقع تولد چقد بود

| مشاهده متن کامل بحث + 3729 بازدید | 526 پست

نگران نباش خوراکی های شیر افزا  و مقوی بخور خوب میشه چون  یکم زود به دنیا اومده بچت  وزنش کمتره  بهداشت همیشه آدم را نگران میکنن   پنج شش ماهه که شدبه من میگفتند چرا اینقدر  به بچه شیر میدی اضافه وزن داره   من اصلا محل نمیدادم گفتم بزرگ بشه راه بیافته لاغر میشه  شما فقط خودت را تقویت کن

💖عشقم خانواده ام💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بخورم خوبه شبا اینقد اذیت میکنه تا ظهر خوابم از خستگی

از  گرسنگی  اذیت میکنه؟؟؟   دل درد نداره ؟؟

من اصلا  بچه هام  دل دردی نبودن  برای همین همه چی میخوردم  حتی حبوبات   و سالاد   بعدش رو غذا عرق نعناع میخوردم  همه بهم میگفتن ملاحظه کن چرا خیار میخوری محلشون نمیدادم   

شما ببین بچت دلش درد نمیگیره 

کاچی مغزجات  بخور   بعدش خنکی بخور  

دمپختک عدس ماش  با کنجد با نوشابه شیر را زیاد میکنه  

عرق   رازیانه   خیلی چیزا  الان تو ذهنم نیست 

کاهو هم شیر را زیاد میکنه  بخور  بعدش عرق نعناع بخور  همه چی بخور  بعدش مصلحش را بخور  که بچت دل درد نگیره یا گرمی نزنه

💖عشقم خانواده ام💖
از  گرسنگی  اذیت میکنه؟؟؟   دل درد نداره ؟؟ من اصلا  بچه هام  دل دردی نبود ...

اینا  تجربه  خودم  بهت گفتم   ادعایی ندارم کارهایی که خودم انجام دادم  هر دوتا بچه هام ماشالله تپل بودن   دوست داشتی استفاده کن  سوالم داشتی جواب میدم

💖عشقم خانواده ام💖
2731
بعدش رشدش خوب بود 

درحدخودش خوب بودالانم لاغره من خودم از وزن گرفتنش راضی نبودم ولی بهداشت میگفت خوبه

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2740
عزیزم ماشالا هزار ماشاالله چه خوشگله 

فداااات فریبا جون. ♥️❤️🤍❤️♥️

انشالله بچه هامون خوش عاقبت هم بشن و همه بچه های دنیا. امیدوارم هر بچه ای به دنیا میاد، جایی باشه که عاشقش باشن

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2706