2733
2739
چه ربطی داره بعضی خانم ها هم این مدلی میشن تو خواب مثل آقایون

من ک ندیدم و نشنیده بودم تا حالا

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولش کن عزیزم چکار داری به قسم خوردنش قسم خوردن گناهه 

اگر نتونه قسم بخوره و یقین نداشته باشه چیزی گردنش نیست 

داشتن وسواس همیشه باعث‌دردسر 

نگفتم قسم بخور میگم میتونی قسم بخوری

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
اگر نتونه قسم بخوره و یقین نداشته باشه چیزی گردنش نیست  داشتن وسواس همیشه باعث‌دردسر  نگ ...

حالا شما بگو

بالاخره بهتر میدونی

اصلا این مساله برا خانم ها چه متاهل چه مجرد در خواب وجود داره یا ن؟

2728
حالا شما بگو بالاخره بهتر میدونی اصلا این مساله برا خانم ها چه متاهل چه مجرد در خواب وجود داره یا ...

بله میشه ولی نه هر ترشحی یعنی شک داشته باشی ک چیزی گردنت نیست اصلا مرجعت بگو فتواش بگم

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴

فتوای اقای مکارم :

با دخول چه ارضا بشی چ نشی غسل واجب 

بدون دخول :هر رطوبتى كه از بانوان خارج شود غسل ندارد، بلكه هرگاه زنان به اوج لذّت جنسى برسند و همزمان رطوبتى از آنها خارج شود (كه غالباً همراه با سستى بدن است)رطوبت مذكور حكم منى دارد و بايد غسل جنابت كنند، امّا در صورت شك وظيفه‌اى ندارند.

2738