2737
2739
عنوان

حق با کیه +اسکرین شات😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1478 بازدید | 95 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم اهل کرمان اون طرفایی 

با احترام باید بگم از پسرای اون جا مننفرم 

هرکی دیدم رفیق باز بوده و همین طوری

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2728
دیگ اقاییی دور نیا خونه خانومی نگران میشه 😂شوخی میکنم عزیزم  شوهرت نزار رفیق باز باشه رفیق با ...

فعلا که شده 😕

منم بیخیال شده بودم ولی فهمیدم بهم دروغ میگفته جوش اوردم

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺
دیگ اقاییی دور نیا خونه خانومی نگران میشه 😂شوخی میکنم عزیزم  شوهرت نزار رفیق باز باشه رفیق با ...

رفیقش باباشه

از باباش داره نگه داری میکنه

موقعیتی رو قضاوت نکن که  تجربه اش نکردی ......
2738
به نظرم اهل کرمان اون طرفایی  با احترام باید بگم از پسرای اون جا مننفرم  هرکی دیدم رفیق ...

😊بله اهل کرمانم 

نمیشه جزئو نسبت داد به کل 

اخلاقای خوب زیاد داره ولی امان از رفیق بازیاش

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺
متوجه نشدم یعنی چی☹

این نظر و حس منه ها شاید من اشتباه میکنم 

اما حسم میگه خواب هرشبش بهانه اس و بیرون رفتنشم برای رفیق بازیه خواسته احساساتتو درگیر کنه و پای باباشو وسط کشیده

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
نامزدت راس ميگه چون من خودمم تجربه داشتم تو اين شرايط تو خونه موندن خيلي سخته

😭یعنی چی خب همه ناراحتن 

نمیتونم درک کنم بری تا ۱۲ ،۱ شب پیش رفقا بعد بگی بخاطر پدرم

میدونستیداسکرین چت میذاریدتوجای عمومی همه ببینن اون طرف که باشماچت کرده میتونه ازتون شکایت کنه مجازا ...

نامزدمه😐

اصلا گیرم نمیتونه باباشو تو اون وضع ببینه یعنی یه شب نمیتونه وقتی همسرش اومده بمونه خونه حالا تحمل کنه؟!چ بهانه مسخره ای

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
2706