2733
2739
عنوان

مشکلم با خونواده ی شوهر، لطفا بهم راهکار بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 2992 بازدید | 244 پست
آره واقعا خیلی دلگیره مخصوصا ک وضع خونه زندگیشون افتضاحه 

نمیدونم چی بگم شمابایدقبل ازدواج تحقیق میکردی اگه صبورباشی میتونی خودتوباشرایط وقف بدی بین اکثرخانوادهای غریبه این اختلاف فرهنگ وجودداره ماهم بودیم اماالان شرایط تغییرکرده منم راضیم اون اوایل تحمل نداشتم

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
خوش بحالت، نه شوهر منم سرزده رفتنو دوس دارم، اوایل اینقد دعوامون میشد، ما خونواده ای اهل دعوت هستیم، ...

ماهم همینطور حتما باید دعوت بشیم بریم جایی از سر زده رفتن خوشمون نمیاد . متاسفانه فرهنگشون با شما فرق داره عزیزم تا جایی که میتونی مدارا کن . برو پیش مشاور 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجیبه قضیت برعکس ما.وشاید هم شبیهه .زن برادرم شاغله ما هم نمیرییم خونشون   چون  نمیرسن بچه هم دارن    ولی    اون اصرار داره که برییم خونشون  الانم   قهر کرده چرا     خونواده شوهرم نمیان سربزن  البته همیشه باهاش درتماسم      ولی چون میدونم خونشون  باکلاسه وهمش دکرسیون ضریف داره خجالت میکشم بچم ببرم    برم خرابکاری کنه    الانم بام کم حرف میکنه چرا نرم خونشون😒😔حالا شما حتمن خونواده ی شوهرت  خیلی شورشو  در اوردن اذیتت کردن   .شما برو شیفت کاریت  استراحتتو هم بکن   شاید متوجه بشن که شما  خسته ای اذیت میشی اینجوری   

2728

عزیزم مطمعنا طلاق راهکارت نیست.

شما خودتو تغییر بده،نه اینکه مثل اونا بشی نه،قوانین و رفتارا و فکر و ذهنتو عوض کن،و جوری بشو که به آرامش برسی،منظورم اینه که خودت قلقتو بدست بیار.

چندسالتونه تو و همسرتون؟شغلش شوهرت چیه؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
عجیبه قضیت برعکس ما.وشاید هم شبیهه .زن برادرم شاغله ما هم نمیرییم خونشون   چون  نمیرسن بچه ...

خوش بحال زنداداشت که اینقد فهمیده ای، منم کم میرم خونه ی داداشم نمیخوام مزاحمت ایجاد کنم زنداداشمم ناراحت میشه ک کم میرم، خواهرشوهرم میاد بچش خونه رو میذاره رو سرش یه بار حلقه مو گم کرد🤦‍♀️ نمیفهمن معنی مزاحمتو

2738
یه بار وقتی سرزده اومدن خونم پدرشوهرم برگشت گف ما دهاتی هستیم دیگه یا باید تحمل کنی یا قطع رابطه، بع ...

اوخی چ باحاله پدرشوهرت ببین چ صادقانه گغته.منم پدرشوهرم روستاس عاشقشم یعنی اینقده پدرشوهرمو دوس دارم پسرشو دوس ندارم. سخت نگیر لج هم نکن. باید قلق زندگیت دسشون بیاد اول شوهرت باید بفهمه ک ب اونا بفهمونه شما خودتو ادم بده نکن

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼
نمیدونم چی بگم شمابایدقبل ازدواج تحقیق میکردی اگه صبورباشی میتونی خودتوباشرایط وقف بدی بین اکثرخانوا ...

این اختلاف فرهنگی ما خیلی شدیده واقعا، خیلی چیزارو نمیشه ک اینجا گف. پدرمو درآوردن

عجیبه قضیت برعکس ما.وشاید هم شبیهه .زن برادرم شاغله ما هم نمیرییم خونشون   چون  نمیرسن بچه ...

منم از خونواده شوهرم ناراحتم چون نمیان اصلا،چون دوس دارم بیان هرازگاهی،البته نه باندازه خونواده شوهر اسی.

شمام گاها برید اما خیلی کم،خصوصا هم که خودش ابراز ناراحتی و دعوت میکنه،کارتون زشته اگه نرید

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
والامادهات بودیم عروساروروسرمیزاشتن رفت وامدم اصللللانمیکردن بچشم خودم دیدم

گفتم که محیط‌با محیط فرق داره بعضی جاها خیلی با عروس خوب نیستن حتی زن سر سفره نباید باشه و متاسفانه این رسم و روم غلط هنوز پابرجا هست واقعا استارتر تو شرایط سخت هست چون شوهرش درک نمیکنه و دفاع از خونوادش میکنه 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
اوخی چ باحاله پدرشوهرت ببین چ صادقانه گغته.منم پدرشوهرم روستاس عاشقشم یعنی اینقده پدرشوهرمو دوس دارم ...

متاسفانه شوهرمم نمیفهمه، اوایل پدرشوهرمو دوس داشتم ولی الان از اونم بدم میاد

میشه بیشتر راجع به این موضوع بگید.چجوری میشه مرد و بطرف خود کشید؟ محبت و احترام به مرد ینی چجوری؟

مردا از زنای با مرام خیلی خوششون میاد حالا چه زن خودشون باشه چه دوست دخترشون اگه یه خانوم براشون ی جایی مرام و معرفت بزاره هیچوقت فراموش نمیکنن و سعی میکنن چند برابر جبران 

یکی از دوستای متاهلم که سه تا بچه هم داره همیشه میگه فلان دوست دخترمو  خیلی دوست دارم و همیشه ازش حرف میزنه دلیلشم اینه که دختره هر سال زنگ میزنه تولدشو بهش تبریک میگه ،دیدید خیلی ساده هست ولی نیاز به آگاهی داره 

دومین چیزی که آقایون رو جذب میکنه وفا داریه ی زن وفادار هیچوقت عشقشو از دست نمیده چون مردا عاشق وفاداری هستن 

یومین چیزی که مردا رو جذب میکنه محبته یادتون باشه همیشه  با شوهرتون مودبانه صحبت کنید و با احترام و یادتون باشه هیچوقت راز شوهرتون رو برای کسی فاش نکنید چون اگه بفهمه دیگه بهتون اعتماد نمیکنه