2737
2739
عنوان

کسی با یک دوره لتروزول بدون امپول باردار شده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1042 بازدید | 34 پست
اتفاقا اگه امیدوار نباشی باردار نمیشی...فقط بیخیالی بیخیالی بیخیالی و بعد امیدواری.من با بیخیالی بار ...

خودم که خیلی میخوام بیخیال باشم ولی اطرافیان پدرمو دراوردن هر بار خانواده شوهرم میبینن میگن چرو بچه نمیاری زود باش من این بار اخر انقدر عصبی شدم گفتم اقا اصلا دلم نمیخواد بچه بیارم به کسی چه اونم گفت میرم برای داداشم زن میگیرم منم گفتم برو شش تا زن بگیر از هیچی خبر ندارن حرفم میزنن اونا چمیدونن ما میخواییم خدا نمیده

خدایا شکرت خودت دادی خودتم نگهدارش باش😍🤰🏻🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
خودم که خیلی میخوام بیخیال باشم ولی اطرافیان پدرمو دراوردن هر بار خانواده شوهرم میبینن میگن چرو بچه ...

بیخیال حرف مردم...آخه ۹ماه تو اقدام بودی.اون که چیزی نیست.منم ۹ماه تو اقدام بودم نشد ولی اصلا استرس نداشتم.رفتم دکتر سونو واژینال کرد.البته دکترم عاااالی بود. بعد بهم گفت مشکلی نداری طبیعی باردار خواهی شد.گفتم خب یه قرص بده زودتر بشم.قرص داد بعدشم بعد از ۳دوره خوردن باردار شدم.اسم قرصم فماراfemara

بیخیال حرف مردم...آخه ۹ماه تو اقدام بودی.اون که چیزی نیست.منم ۹ماه تو اقدام بودم نشد ولی اصلا استرس ...

من یه بار داری ناموفق داشتم متاسفانه سقط شد سر اون فقط یه بار نزدیکی داشتیم اصلا فکرشم نمیکردم باردار بشم به خاطر همون فکر میکردم این بارم با ماه اول اقدام سریع باردار میشم بخاطر همین پنج ماه دکتر نرفتم وقتیم رفتم گفت تنبلی اصلا شاخم دراومد از همون موقع هم همش دارو دیگه این سری اخر به دکتر گفتم من دیگه نا امید شدم دیگه میدونم نمیشه گفت امیدت به خدا باشه حالا لتروزول بخور ببینیم چی میشه

2740
من سالی دو سه بار پریود میشدم همش.شما چی؟

نه من هر ماه سر ۲۸ روز پریود میشم طوری منظمه که حتی ساعتشم میدونم واسه همین وقتی دکتر گفت تنبلی تخمدان خیلی تعجب کردم

پس دکترتو عوض کن

میگن ممکنه تداخل دارویی بشه و کیست و نازایی اتفاق بیوفته نباید دکتر عوض کرد 

ولی اگر این ماهم نتیجه نگرفتم حتما عوض میکنم دیگه خسته شدم از انتظار

میگن ممکنه تداخل دارویی بشه و کیست و نازایی اتفاق بیوفته نباید دکتر عوض کرد  ولی اگر این ماهم ...

نه چه ربطی داره...برو دکتر دیگه...داروهایی که خوردی میپرسه و اگه تداخل داشته باشه نمیده...این حرفا چیه.من دوستام خیلی دکتر عوض کردن آخرش همشون باردار شدن

نه چه ربطی داره...برو دکتر دیگه...داروهایی که خوردی میپرسه و اگه تداخل داشته باشه نمیده...این حرفا چ ...

اگر این ماهم نتیجه نگیرم حتما میرم یه دکتر دیگه 

پنجم موعدمه امروز بی بی زدم منفی بود به نظرم خیلی زود زدم خیلیا روز موعدشونم بی بیشون منفی میشه

2706