2733
2734
عنوان

بیایید ببینید پولم به طلا میرسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 69 پست

من هیچوقت با فامیل هییییچ معامله ایی هییییچ وقت نمیکنم

حتی‌ جایی‌ رو بهشون معرفی‌ نمیکنم‌ که برن‌ اونجا ...اگه خیلی پیگیر شن میگم فلان جا مثلا فلان چیزو‌ گرفتم بد نبوده‌ ....

همیشه نمیزارم بفهمن یا اگه فهمیدن یه بهونه ایی‌ میارم میپیچونم ‌....

همسرمم‌ موافقه

چون فک میکنم ارزش  نداره آدم چشم تو چشمه ....

خوب بشه نمیگن خدا خیرت بده خوب بود

تو  ۱۰۰درصد اوقات‌ دیدم فقط‌ بدیای چیزی که گرفتن رو میبینن‌ و خیلی ام بزرگش‌ میکنن‌ همون از غریبه بگیرن‌ بهتره‌

شمام به غریبه بفروشید بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم یه دستبند دیدم ۱۲ گرم ۱۷ تومن پولم بهش نمیرسه 

اجرتش خیلی زیاده . موقع فروش همون ۱۲ میخرن ازت.

اگه تهرانی برو بازار بزرگ اونجا قیمتا خوبه

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍
2731

تاپیک قبلیتو خوندم حرصم گرفتم بخدا به شوهر خواهر شوهرت زنگ بزن بگو یه مشکلی برامون پیش اومده به پول نیاز داریم شوهرم روش نمشه خجالت میکشه بهتون بگه خیلیی ضروریه لطفا پولو برامون بفرستین شماره کارتم براتون میفرستم

اگه میشه برا رسیدن به آرزوهام برام یه صلوات بفرستین ممنونم😍😘

به خواهر شوهرت گفته بودی پول گاز چه قد میشه؟ شاید فکر کرده همین جوری بهش دادی؟ زنگ بزن بگو من میخوام وسیله بخرم میشوم بدونم کی میتونی پول گازو بدی   اولش سخته ولی از سرد گمی سخت تر نیست که خواهر شوهرت ازت دلخور بشه بهتر از آینه که با شوهرت دعوا کنی 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
سلام عزیزم بهتره خودت پیام بدی به خواهر شوهرت اینجور آدما زیادن بگو سلام عزیزم حالت چطوره خانواده خ ...

عالی

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير
2740

دستبند بخر قشنگه 

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير
اولا من روم نمیشه دوما اگه من بگم امکان داره لج کنن ندن

اره منم احساس میکنم شما بگی لج میکنن

شوهرت میگفت بهتر بود

حالا میخوای صبر کن یکم ایشالا که طلا ارزون میشه بیشتر میخری🌷

من روم نمیشه اگرم بگم بدتر شوهرم دعوام میکنه

عه چه بد 

خوب به شوهرت بگو حالا که بذر و بخشش میکنی برا بقیه من این دستبنده رو میخاااااااااام😣😣😣😣😣

چقدر بده آدم کم رو باشه و بقیه از خوبیاش سواستفاده کنن

2706