2737
2739
عنوان

نمد چرا انقدر به درس بی حس شدم عین خیالمم نیست کلاسااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1139 بازدید | 135 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم مث توعم این دست خودم نیست،  وقتی میدونم موقع امتحان میتونم تقلب کنم و نیازی به خوندن ندارم ...

اخه مشکل اینکه موقع تقلب هم باید دنبال جواب بگردی

وقت تموم میشه😂

آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏
منم مث توعم این دست خودم نیست،  وقتی میدونم موقع امتحان میتونم تقلب کنم و نیازی به خوندن ندارم ...

تقلب هم نمیشه..

ادم عذاب وجدان میگیره..تازه تقلب به دل ادم نمی چسبه ..

وقتی حضوریه حال میده :)

دقیقا 

یه مرضیه که اصلا نمیتونم از خودم دورش کنم

عضو اکیپ علمی تخیلی♡ رییس اکیپ ماورایی^-^کسی را دوست دارم برای همین با رنگ خونم مینویسم میترسم نفهمه اما من بازم دوستش میدارم و خواهم داشت سخته دوریش برام نمیدونهمیخوام بفهمه نمیفهمه میخوام بهش راحت و مستقیم بگم اما نمیتونم بگم😔کاش یک روزی بفهمه😢                                        یکی توی دلمه فرق داره با همه واسش جونمم بدم بازم خیلی کمه یه حسیه تو چشاش دلم رفته براش مثل اون دیگه نیست واسه من بشه کاش😔
2740
تقلب هم نمیشه.. ادم عذاب وجدان میگیره..تازه تقلب به دل ادم نمی چسبه .. وقتی حضوریه حال میده :)

کلا اصلا تا بیای جواب سوالو پیداکنی وقت تموم شده :/

من هیچی نمیفهمم از این استاد ها اخه یعنی چی ۱۰ دقیقه وقت میده میگه ۵۰ تا تست بزنید😑😑🤐🤐

آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏

بچه ها این کاربر کیه که نه اسم داره نه تصویر؟

افراد انلاین شده رو ببینید

اخه مشکل اینکه موقع تقلب هم باید دنبال جواب بگردی وقت تموم میشه😂

آره توی سایت ازمون باشه سخت ترمیشه..

البته ما با بروبچ گپ تقلب زدیم ترم پیش خعلی حال دادا ولی بعدش توبه کردم عذاب وجدان منوکشت ولی بازم توبه شکستم..😂

کو..

بزن مشاهده افراد انلاین 

میبینی

الان اینجا هس

2706