2733
2734
عنوان

دخترا تا حالا مثل من بودین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم به حرف پدر مادرت گوش کن در ضمن سنت زیاد نیست

بنظر من همیشه هم جایز نیست به حرف پدرمادر گوش داد وقتی موردی خوبه بی جهت رد کنن. منم چوب همین گوش دادن به حرف پدرمادرو خوردم از همه ایراد گرفتن الان موندم رو دستشون 

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2731
بنظر من همیشه هم جایز نیست به حرف پدرمادر گوش داد وقتی موردی خوبه بی جهت رد کنن. منم چوب همین گوش دا ...

دقیقا ایشالایه بخت خوب نسیبتون بشه 

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
ای جان🥺🥺 مادرتو هم مقصر هست؟

هم مادرم هم مادر اون که خالمه خانم غرور داشت میگفت یبار تلفنی خاستگاری کردم شما گفتید ن بخودش زحمت نداد حضوری بیاد و غرورشو زیر پا نذاشت هی باهم لج کردن و بهم خورد حدود یسال بعدشم برا پسره زن گرفتن 

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
پس این دعه ۸۰ با چه جوری ازدواج میکنن

من الان خودم ی خواستگار دارم اما دو دلم و اینم میدونم باهاش خوشبختم اما نمسدونم چرا حس میکنم زوده و از یه طرفم دارم فکر ایندمو میکنم ک با کس دیگ ای ازدواج کنم پس فردا منو پس میزنه میگه نمیخام اما این پسره ۳ بار اومد خواستگاری من گفتم نه 

الان تا ماه بعد جواب میخواد ازم

ماهم بخاطرمخالفت خانواده من که گفتن به فامیل دخترنمیدیم جدا شدیم هشت سال پیش اون مجرده من ازدواج کردم خیلی سخته وقتی میبینیم همو که دیگه بدتر پسرعمه ام بودش هنوزم سرقولش هست ولی چه فایده کاش اونم ازدواج کنه زندگی تشکیل بده

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
2738
ماهم بخاطرمخالفت خانواده من که گفتن به فامیل دخترنمیدیم جدا شدیم هشت سال پیش اون مجرده من ازدواج کرد ...

اره بده فامیلیم منم پسر خالمه گاهی همو میبینیم ولی برای من فقط بد شد من تنها موندم اون زود ازدواج کرد ولی هیچوقت فراموشم نمیشه

اره بده فامیلیم منم پسر خالمه گاهی همو میبینیم ولی برای من فقط بد شد من تنها موندم اون زود ازدواج کر ...

دقیقا برعکس ما  ایشالا براشمام موقعیت خوب پیش میاد

ماهم بخاطرمخالفت خانواده من که گفتن به فامیل دخترنمیدیم جدا شدیم هشت سال پیش اون مجرده من ازدواج کرد ...

قول چی؟

چند سالته؟

هنوز عشقش از دلت نرفته؟

من یک سوال دارم راجع به مسائل فامیلی

قول چی؟ چند سالته؟ هنوز عشقش از دلت نرفته؟ من یک سوال دارم راجع به مسائل فامیلی

بهم گفت دیگه بعد تو هیچوقت ازدواج نمیکنم

من24سالم هستش اونم 32

ازوقتی باردارشدم خیلی کمرنگ شده برام

بپرس عزیزم بتونم جواب میدم

بهم گفت دیگه بعد تو هیچوقت ازدواج نمیکنم من24سالم هستش اونم 32 ازوقتی باردارشدم خیلی کمرنگ شده برا ...

چه جوری ۸ سال پیش  عاشق شدی🥺

من عاشق پسری ام که تو عقد جدا شده 

متاسفانه همسر سابقش از فامیلاشونه 🥺

پدر و مادرشون باهم رفت و امد دارن😬

خانوادم به شدت مخالفن

نمیدونم چه خاکی تو سرم کنم😭