2733
2739
آره بابا انقد پارت تکراری خوندم...  داستانش چقد بی مزه بود 🥴

تا کجا خوندی؟

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمئنی؟بهشته؟

نمیدونم کجاست اما خواهر من که خواباس همیشه تعبیر داره، می‌گفت خوشحال بود، میخندید

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728
شرایطش هرچی باشه خدا اجازه خودکشی به بنده اش نمیده  خودکشی گناه کبیره است و غیرقابل بخشش  ...

معلومه که نمیده، اما این یه چیزیه بین خدا و بنده اش،،، تا کارد به استخون نرسه که کسی خودکشی نمیکنه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
از اینطرف نگاه کن شاید کسی قصدشو داشته باسه و اینجوری منصرف بشه.عزیز شما که برحمت خدا رفته خودش میدو ...

درسته حرفتون،

منظورمن اینه ما تو شرایط اون نفر نبودیم شاید زندگی انقدر براش سخت بوده که توان ادامه نداشته اگه نه کی از سر خوشی خودشو ومیکشه،واینکه خدا ارحم الراحمینه،

تا جایی که اسما به رباب گفت جای اون چنگ های روی کمر ژوان چی بود 😂

از اول تا نزدیک اخراش اسکرین گرفتم تا اونجایی خوندم که بالاجا به رباب گف با ژوان رابطه داره بقیشو حال ندارم بخونم 😒😂

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝
2740
معلومه که نمیده، اما این یه چیزیه بین خدا و بنده اش،،، تا کارد به استخون نرسه که کسی خودکشی نمیکنه

نه بابا 

الان خودکشی شده بچه بازی  طرف با دوست دخترش کات میکنه میره خودکشی میکنه  بعد اگه زنده موند با افتخار جای تیغ رو به بقیه نشون میده 

چه در دل من ... چه در سر تو ...                                         من از تو رسیدم به باور تو   [(تو بودی و من )]

البته من تایید نمیکنما،،، از یه طرف صحبتهای اون روحانی رو نقل قول کردم، از یه طرفم خودم تو شرایطش بودم که یهو برام معجزه شد، تو وضعیتی بودم که تنها راه چاره رو تو مردن میدیدم

از اول تا نزدیک اخراش اسکرین گرفتم تا اونجایی خوندم که بالاجا به رباب گف با ژوان رابطه داره بقیشو حا ...

وللش مسخره بود😂

رمز ارز ها + آینده = خوشبختی                               تنها باش ولی اضافه نه...              

سلام آقا هستم هم اتاقیم تو پادگان خودشو دار زد  قبلشم خواب دیده بود که خدا چند تا فرشته سیاه پشت کانکس فرستاده دارن باهاش دعوا میکنن بعد پس فردا ظهر همون پشت کانکس خودشو دار زده بود بعد از یه مدت هم تو خواب دیدمش خوشحال بود🤔

سلام آقا هستم هم اتاقیم تو پادگان خودشو دار زد  قبلشم خواب دیده بود که خدا چند تا فرشته سیاه پش ...

سلام ممنونم از تعریف  تون شنیدم خوشحالی مرده در خواب تعبیرش ناراحتی در اون دنیاست🙏🏻

سلام ممنونم از تعریف  تون شنیدم خوشحالی مرده در خواب تعبیرش ناراحتی در اون دنیاست🙏🏻

نمیدونم ولی شخصا به تعبیر خواب و اون دنیا اعتقادی ندارم اون شخص هم نرمال نبود تو دفتر خاطراتش فقط عکس دار زدن و صلیب و غیره بود یه مدت هم شیطان پرست شده بود یه مدت نماز خون این هم بار سومش بود که اقدام به خودکشی میکرد دو بار قبلی موفق نشده بود 

2706