2733
2734
عنوان

عجیب ترین جملاتی که از بچه ها شنیدین...

| مشاهده متن کامل بحث + 8348 بازدید | 190 پست
سرم خورد به کابینت گفتم وای سرم سوراخ شد دختر خواهرم اومده میگه بزار از سوراخه  ببینم مغز هست ت ...

ماشالا خدا حفظش کنه😂

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرم خورد به کابینت گفتم وای سرم سوراخ شد دختر خواهرم اومده میگه بزار از سوراخه  ببینم مغز هست ت ...

زنده  اس دختر خواهرت یا کشتیش🤭🤭🤭

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷
2728
پسر داییم یه بار بادکنک قلبی دستش بود داشت فوت میکرد بعد یهو گفت ممشو نگاه از واسه شماها گنده تره🤣 ...

حس کردم جمع آهی از روی حسرت کشیدن 😂

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
2740
پسر داییم  سه سالشه بهم گفت مواطب باش مرد مو قرمز بدجنس خیلی وقته نگات میکنه  هفته بعدش یه ...

وایییی دختر ترسیدم😱🤐

دخترخواهرشوهرم ۳ سالشه

گفت زندایی ادم حرف بدیه 

گفتم نه عزیزم

گفت تو ادم نمیشی؟

گفتم این حرفو نزن زشته

گفت خب خودت گفتی زشت نیست😐😂😂

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

دختر من هر وقت قراره بارون بیاد از روز قبل میگه خدا تو گوشم گفت فردا میخواد بارون بیاد و واقعا فرداش بارون میاد 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
دخترخواهرشوهرم ۳ سالشه گفت زندایی ادم حرف بدیه  گفتم نه عزیزم گفت تو ادم نمیشی؟ گفتم این حر ...

همین نیم وجبی به باباش گفته بود بابا تو اقیانوس چشات گم میشم!😂😂

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706