2733
2739
وای جدی میگی...   بخدا دیگه پاهام توان راه رفتنم نداره...هرچی میخورم یکسره میارم بالا..هیچ راه ...

دمیترون تحت نظر پزشک و اش دوغ همه ی زن ها میتونن بخورن و حالشون بد نشه حتی بوش حالت تهوعت رو از بین میبره

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نهایت همون تا سه ماهگی حالت تهوع داشتم بعد اونم ی ضعف عجیب و مزخرف ی چی شیرینم میخوردم ی مدلی میش ...

اره منم همش سوزش معده...دهنم تلخ میشه...کنار همه اینا بالا هم میارم افتضاح...از هیچی خوشم نمیاد

2728

سرپسرم تا هفت ماه سر دخترم هفده شونزده

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
من نهایت همون تا سه ماهگی حالت تهوع داشتم بعد اونم ی ضعف عجیب و مزخرف ی چی شیرینم میخوردم ی مدلی میش ...

جنسیت نی نی تون چی بودش؟؟؟

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
عزیزم بارداری شدی  خداروشکر

اره بابا خیلی وقته مرسی گلم😍

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2740
هروقت خسته شدی اینو یادت بیاد که زن های زیادی هستن که اوج آرزوشون همین ویار بارداری هستش ولی از نعمت ...

ایشالا خدا بهشون هرچه زودتر بچه بده..من واقعا گاهی میگم بیچاره مادرها چی کشیدن.خیلی سخته

وااای من وحشتناک بودم بچتون دختره؟؟؟ از صبح 5 داشتم تا 12 شب سرکارم میرفتم بدترین روزام بود تا 7و8 ماه هر نوع ویاری بگی داشتم از همسرم متنفر بودم...از دیدن یخچال خونه حالم بد میشد....از خودم بدم میومد واااای اب گلومو نمیتونستم قورت بدم اصلااااا مصیبت بودم داغوووون  فقط شانس اورده بودم خیلییییخوشگل شده بودم این بهم انرژی میداد فقط   بسته به طبیعت بچت داره دیگه تا کی طول بکشه

من سه ماهم تموم شد ویارم تموم شد خدارو شکر. درکت میکنم خیلی بده. من روزی یه دونه قرص دمیترون میخوردم

برای من دوتا دمیترون هم جواب نمیده باز در حال بالا اوردنم همش

تا زمانی که استرس داشته باشی درمان نمیشه

گرسنه نمون

آجیل بخور تخمه مخصوصا 

ذرت بو داده خونگی درست کن

کله پاچه و سیرابی بخور

بلال بخور

پیاده روی کن

موقع پخت غذا ماسک بزن که حالت تهوع نگیری

در و پنجره ها رو باز بزار 

سطل زباله رو بزار تو حیاط یا تراس

سبزی و سالاد و میوه بخور

حجم وعده‌های غذاییت ذو حیلی کم کن از یک قاشق غذاخوری شروع کن بعد کم کم زیاد کن

به خدا توکل کن، استرس ممنوع

این روش ها واسه من جواب دادن

دوست داشتی امضام رو بخون 

👈نکات پزشکی که باید هر مامانی بدونه  لمس کن لینکه👉هرکس اومدتوتاپیکم مزاج شناسی روبخونه/صفحات پرکاربرد:🤰میدونیدبعدزایمان چکارکنید؟38*روش بارداری اسلامی،علل سقط وناباروری78،79مصلحهاوطبع غذا14،10،12مزاج شناسی 39_جوش وپوست=17،32،51،55،57_🚼پوشک گرفتن٣3،47_عفونت زنانه34_😋تغذیه کودک19،47،61،46،15،7،8،9،10،12، 6_🤰بارداری47،57،46،40،30،58،61،54_رشدجنین98_🤢ویار23،74_🔴درمان قاعدگی دردناک وشدید95، 86،37،35،58،30_🔴خونسازها104_عفونت ادراری34،36_مزاج غذاها36،32_🤱ازشیرگرفتن74،36_🤒تب46،1،61،106_تیرگی زانووزیربغل57،60_ختنه61_اعصاب وتیک60_قرص اورژانسی62_🤪جویدن ناخن60_👣ترک پا58_گل مژه55،57_رفلاکس کودک47،19_محاسبه بارداری53_👁️👁️سیاهی وگودی زیرچشم53،57، 48_👶زردی19،28_👄ترک لب43_آبله مرغان29_لکه پوست32_😖یبوست نوزاد47_💩 یبوست9،40،33،29،47_💩اسهال29،47،7،14 19_کولیک43،47_درمان خانگی29،35،43_سنگ صفرا54_مزه دهان61_خلط حلق56_پاکسازی بدن32_آفت47،48_نازایی57_رژیم دخترزایی پسر زایی10،16_اگزما75_🍬دیابت،قندبارداری 74و75_🤧آلرژی وآسم90_🤒تب دندون90_رژیم چاقی101_😷سرماخوردگی،کروناوٱمیکرون،13،6، 19،21،105,106،100_سرفه 95🗣️توروبیکابانام"نکات پزشکی که هرمامانی باید بدونه" کانال زدم،قابلیت جستجوداره،میتونیدمطلبی که میخوان راحت بخونید😉آیدی کانال روبیکام👇https://rubika.ir/manmamnam🎌☯️ورودبه تاپیک فنگشویی وقانون جذبم☯️
خدا نگهشون داره براتون منم عین شمام 

قربانت خداوند ی فرزند سالم و صالح هم ب شما بده 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2706