2733
2734
عنوان

بیایین دوست پیدا کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 175 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما به ژانر طنز علاقه دارید گویا؟ باتوجه به امضاتون و پستتون عرض کردم 

من به کمدی سیاه علاقه دارم 

داستانای تلخ (البته اگه متظورتون کتابه)

کاربر اقا هستم؛تمام تجربیاتم و شناختم نسبت به مسائل رو در اختیارتون قرار میدم اهل مطالعه هستم پس خوشحال میشم سوالی داشتید پاسخ بدم 
2731
هوووم قشنگه بله کتاب منطورمه 

من مثلا عاشق اثار ژان تولی هستم 

مغازه خودکشی و کتاب ادم خواران 

البته در هر زمینه ای کتاب دارم 

کاربر اقا هستم؛تمام تجربیاتم و شناختم نسبت به مسائل رو در اختیارتون قرار میدم اهل مطالعه هستم پس خوشحال میشم سوالی داشتید پاسخ بدم 
2738
من مثلا عاشق اثار ژان تولی هستم  مغازه خودکشی و کتاب ادم خواران  البته در هر زمینه ای کت ...

اووو خیلی تخصصی شد 😄

دیگه سکوت میکنم چون هیچی بلد نیستم 

ولی رمان خون حرفه ای تو گوشی هستم 

מרים  
اووو خیلی تخصصی شد 😄 دیگه سکوت میکنم چون هیچی بلد نیستم  ولی رمان خون حرفه ای تو گوشی هستم&n ...

من توصیه میکنم اصلا تو گوشی نخونی 

خیلی ضرر داره

من توصیه میکنم اصلا تو گوشی نخونی  خیلی ضرر داره

ولی هزینه کتاب هم خیلی زیاده و درسته خیلی خوبه ولی واقعا نیاز نیست که به خانوادمم فشار وارد کنم از این بابت

מרים  
ولی هزینه کتاب هم خیلی زیاده و درسته خیلی خوبه ولی واقعا نیاز نیست که به خانوادمم فشار وارد کنم از ا ...

وارد سایت دیجی کالا بشید تخفیف داره زیاد 

میتونید عضو کتابخونه محل بشید کتاب به امانت بگیرید

پیشنهاد خوبی بود تچکر فراوان از شما 

خواهش میکنم انشالله جزئ افراد متفکر جامعه باشید 

2706