2737
2739

اینجوری که خیلی سخته

از فروشگاه های زنجیره خرید کن و سعی کن ۶ماه به ۶ ماه خرید کنی ینی مواد غذایی شوینده هرچی که فکر میکنی نیازه و تاریخ انقضاش طولانیه جلوتر بخری که دستت خالی موند تو همینچیزا نمونی

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزم سر برج قسط اجاره قبضا بذار کنار از درامدتون و یه هزینه واسه غذا در نظر بگیر 

مثلا هفته ده هزار تومن نون یه قالب پنیر

حساب کن از هرچی چندتا میخوای

بعد همشو برو از فروشگاه هایی که تخفیف دارن یه جا بگیر بجای سوپر مارکت گوشتم گاو بگیر با سویا قاطی کن چرخ کن واسه ماکارانی کتلت اینا بیشتر رو غذا هایی مثل کوکو عدسی اش سوپ اینا بپز که هزینه غذات کمتر شه

2731

من مجبورم مهمونی بدم.. موندم چی بدم ک خرجمون کم باشه و سفره مون آبرو مند..

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738
وااااااا... تازه بسته معیشتی ماه رمضون دادن... به ما 153 ت دادن چهار نفریم...... چندکیلو گوشت و مرغ ...

با ۱۵۳ تومن چن کیلو گوشت و برنج خریدین!!😐😐😐😐😐

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
۲ 😐

شوهرت چیکارس عزیزم؟

.... بالا سر منم یکی هس .... پشت ی نیسانی نوشته بود رشته تحصیلی علوم نیسانی 🤣 خودت باش وگرنه مث بقیه زیاده مرسی ک بعضیا از تکون دادن پاشونم استوری میزارن آخه ما پا نداریم فلجیم  علاقه خاصی ب کله پاچه و اسم رها دارم😍عاشق خانوادمو پسرمو شوهرم هستم میشه برا سلامتیشون ی صلوات بفرسی مهربون  خالم مریضه بچه ها توروخدا برا سلامتیش ی صلوات مهمون کنید خدا خیرتون بده ب هرچی میخواید برسید انشاالله😔😢  لببببببببب    م تاییبللللقلببسیییثعقالببلببلابلبب
هفته ای دوبار برنج درست میکنم. عدسی .خوراک لوبیا. کوکوسیب زمینی . کوکو سبزی . شامی. ماکارانی.و ...

اخه میدونی... مشکل اینجاس همین کوکو ها از برنج گرونتر در میان والا...... از روغنش بگیر تا یه ذره گوشت چرخکرده بخوای بهش بزنی..... تازه کلی باید درست کرد تا ادم سیر بشه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

تونت سرچ کن کلی غذا با مواد غذایی ارزون پیدا میکنی

کتلت ک درست میکنی، میتونی نصفشو گوشت نصفشو سویا بزنی

یا عدس پخته

یا لوبیا

و اینکهسعی کن اسراف نکنین ب اندازه غذا بپز دور ریز نداشته باشی و نون و چایی هم 

میوه و سیفی جات از وانتیا اونم عصر خرید کن

برا خرید بگرد جاهایی مثل تخفیف میدن خرید کن

مثلا اتکا بعضی جنساشون با تخفیف 30 درصد

ماست و پنیر خودتون درست کنید

ما که از عید تا حالا میوه نخوردیم شوهرمم دارن بیرون میکنن کارگر بچمم ۴ سالشه تشنج کرده بود تحت درمان

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1
2706