2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا شما هم انقدر تمایل دارید با جنس مخالف دوست بشید😐

من خدا شاهده هیچوقت تمایل نداشتم و ندارم اصلا خوشم نمیاد و درک نمیکنم 

چون درک نمیکنم این سوال رو پرسیدم

کاربر اقا هستم؛تمام تجربیاتم و شناختم نسبت به مسائل رو در اختیارتون قرار میدم اهل مطالعه هستم پس خوشحال میشم سوالی داشتید پاسخ بدم 
کی تمایل داره ؟ ایشون ؟ یا همه دخترا؟

دختر هایی که تمایل دارند؟

دلیلش چیه

کاربر اقا هستم؛تمام تجربیاتم و شناختم نسبت به مسائل رو در اختیارتون قرار میدم اهل مطالعه هستم پس خوشحال میشم سوالی داشتید پاسخ بدم 
2740
من خدا شاهده هیچوقت تمایل نداشتم و ندارم اصلا خوشم نمیاد و درک نمیکنم  چون درک نمیکنم این سوال ...

چونکه ادم یجاهایی نیاز ب ی غیر همجنس دارع

مخبت ها فرق دارن

گاهی علاقه صورت میگیره

اگرم تمایلی نبود خیلی از ازدواجا اتفاق نمی افتاد

ی بخشیش هم غریزی هست

حداقلش اینه برای هر فردی ی کشش بوجود امده

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
دختر هایی که تمایل دارند؟ دلیلش چیه

چون خدا در وجودشون قرار داده 

چون زن و مرد مکمل هم دیگن 

وکسی که تمایل نداره غیر طبیعیه

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
دلیلش از نظر من کمبود محبت توی خانواده ها هست یا فضای مجازی که خیلی دیگه عادی شده برای همه سنین

با یک نفر که تو. سایت بود و درخواست دوستی داد 

میگفت که محبت زیاد تو خوانوادش بود ولی باز دوست شد 

اخرشم اتفاقات بدی براش افتاد

2706