2733
2739
عنوان

حالن از همه ی دور وریام بهم میخوره...

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید مطالعه کنید... مطالب روانشناسی... قدرت نه گفتن رو بیاموزی... تمرین کنی که صریح باشی...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

انقدر از این کسایی که اون کاری رو که باهات میکنن با خودشون میکنی ناراحت میشن و قیافه میگیرن متنفرم که نگو... آخه آدم حسابی خودتم که همین کارو با دیگران میکنی ناراحتیت دیگه چیه 

اگه اجازه ندی گذشته بمیره، اونم اجازه نمیده تو زندگی کنی!
2728
چجوری

باورت نميشه ولي يه ليست تهيه كردم هر كي بدرد نخور بودو حذفش كردم ، الانم راحت دارم زندگيم ميكنم ، سراغي نگرفتم ازشون ، اونام از بس با معرفتن يه زنگم نزدن ، توقع. دارن همه چيز يه طرفه باشه

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه
باورت نميشه ولي يه ليست تهيه كردم هر كي بدرد نخور بودو حذفش كردم ، الانم راحت دارم زندگيم ميكنم ، سر ...

آهان فک کردم حرکتی چیزی 

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂
چه جوری؟

وقتی ناراحت بشم ناراحتی مو یجوری نشون میدم .اینقد  مستقل شدم که به رفت و آمدشون احتیاجی نشون نمیدم ولی از دعوتشون یا دوست داشتنشون برای رفت وآمد کردن استقبال میکنم .بکرمو درگیرشون زیاد نمیکنم و سرمو به کارهای خودم و فعالیتهای خودم گرم میکنم وباشوهرم وبچههام پیک نیک و خرید میرم بدون اینکه کسی رو تو جمعمون دعوت کنم و اتفاقا خیلی هم خوش میگذره ولی اصلا با رفت و آمد کردن و صله ارحام مخالف نیستم ولی خودمو آویزون کسی نمکنم

2738