2737
2734
عنوان

تصمیمم رو گرفتم فردا میرم دنبال کارای طلاق😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 23 پست
نکن راحت از طلاق حرف نزن بعدش هزار تا دردسر ببرش دکتر مشکلات ی زنه مطلقه خیلی زیاد تره 

گاهی زندگی بعضی اشخاصم غیر فابل تحمله

طلاق مرحله آخره

یعنی نقطه ای که دیگه تمام راه حل ها رو امتحان کرده باشه

❤️🌱😇ایمان دارم به دست خدا که دستهام رو محکم گرفته و باعث تک تک موفقیت هامه✨اتفاق های خوب همیشه بودن و هستن فقط کافیه ایمان قوی داشته باشین🌕🙏🏻 یه جایی میفهمی که باید سبز باشی تا جوانه بزنی...🌱و من سبز هستم😊🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نکن راحت از طلاق حرف نزن بعدش هزار تا دردسر ببرش دکتر مشکلات ی زنه مطلقه خیلی زیاد تره 

نه دیگه نمیتونم.تحملم تموم شده

با مامانمم هم حرف زدم موافقه

شوهرم یه روانی کامله

منم درکتارش افسرده شدم

برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرست.ممنون😍😍😍
2728
گاهی زندگی بعضی اشخاصم غیر فابل تحمله طلاق مرحله آخره یعنی نقطه ای که دیگه تمام راه حل ها رو امتحا ...

دقیقا منم تو این مرحلم

چند بارم میخاستم خودکشی کنم

فقط به خاطر بچه هام متصرف شدم

برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرست.ممنون😍😍😍
دقیقا منم تو این مرحلم چند بارم میخاستم خودکشی کنم فقط به خاطر بچه هام متصرف شدم

عزیزم امیدوارم هرچه به صلاحت هست واست اتفاق بیوفته🌹

از خدامهربون کمک بخواه تا همراهت باشه

❤️🌱😇ایمان دارم به دست خدا که دستهام رو محکم گرفته و باعث تک تک موفقیت هامه✨اتفاق های خوب همیشه بودن و هستن فقط کافیه ایمان قوی داشته باشین🌕🙏🏻 یه جایی میفهمی که باید سبز باشی تا جوانه بزنی...🌱و من سبز هستم😊🌿
گاهی زندگی بعضی اشخاصم غیر فابل تحمله طلاق مرحله آخره یعنی نقطه ای که دیگه تمام راه حل ها رو امتحا ...

ببین طلاق منفور ترین حلال خداس تو همین سایت همین آدما ک تعدادشونم زیاد بود چقدر حرف مفت پشت این بنده خدا ها میزنن حالا مشکلات تنهایی و افسردگی و معیشتی بعدشم هست باید ب همه راها فکر کرد 

واسه ظهور امام زمان صلوات   
2738
نه دیگه نمیتونم.تحملم تموم شده با مامانمم هم حرف زدم موافقه شوهرم یه روانی کامله منم درکتارش افسر ...

انشاءالله خدا کمکت کنه انشاءالله عاقبت بخیر شی 

واسه ظهور امام زمان صلوات