2737
2734
شانس آوردی. پولتهام وقف تو تو مالش . دو تا ازدواج نا موفق مظمئنا سومی هم نا موفقه

زندگیس خوبہ، گفت خیلی خوشبختم، دیگہ بعد از دو تا طلاق اینبار دخترہ رو خوشبخت میکنہ

زندگیس خوبہ، گفت خیلی خوشبختم، دیگہ بعد از دو تا طلاق اینبار دخترہ رو خوشبخت میکنہ

نه عزیزم زن داری بلد بود اون دو تا خوشبخت میکرد

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آویزه گوشت کن خدا بهت رحم کرد وگرنه سومین طلاقشم میشد و پشیمون میشدی عین چیی.. 

2728

خدا بزرگه گلم. 

نگران و یا ناراحت نباش. ان شاءالله هم اون جواب دل شکستن تو رو میده و هم تو جواب محبت ها و کمک هایی رو که بهش کردی میگیری.

اگه اون عاشق زنش بود ۵ماه بعداز ازدواجش با تو بیرون نمیومد.

عاشقش نیست که بهش خیانت کرده. و محبت هایی رو که تو بهش کردی ته دلش ماندگاره.

نگران و یا ناراحت نباش‌. اعتماد به نفست رو پایین نیار. تو کار بدی نکردی.اتفاقا کار خوبی هم کردی. ولی اون بوده که محبتاتو ندیده. 😊♥️

إمضا رو تا آخࢪ بخون♥️  هر موقع که دیدی حال دلت داره خراب میشه🙃 این ذکر رو بگو: الا بذکرالله تطمئن القلوب🌷❣       اول یک صلوات بفرست برای همه نی‌نی‌سایتی‌ها از جمله خودت😉  دوم اینکه هیچ‌وقت کسی رو قضاوت نکن! باشہ ؟ میدونی چرا؟ چون تو، در زندگی اون فرد نیستی و نبودی! سختی کشیدن هاش رو ندیدی! اگه دغدغه یکی به نظرت مسخره اومد، بهش نگو! شاید اون دغدغه از نظر خودش خیلی بزرگ باشه😕  سوم اینکه به همه احترام بزار، از کوچیک تا بزرگ! با  احترام گذاشتن  به دیگران، شخصیت خودت رو بالا‌تر میبری... چہارم اینکه حواست به این زبون شیطونت باشه😃 ممکنه یک حرفی ازش خارج بشه که یک نفر رو با اون حرف نابود کنه😖💔اهـــــا  راستی یادم رفت بگم:🙃 اکثر ادم هایی که میان اینجا تنها و زخم خورده هستند و تـــــو،،، اره خودت! حواست باشه که نمک نپاشی روی زخم شون😖😇به خدا اگر کمی طاقت و صبر داشته باشیم، روز هایی برای ما میرسد که تمام گذشته تلخ مان جبران شود...  لطفاً من رو هم توی تاپیک های مذهبی و داستان زندگی تگ کن😃🌹 باشه؟!🙃
ھی بھم گفت من با خانمم خوشبختم خیلی، ھمینطور این حرفاش تو سرمہ

عزیزم دلم برای اون خانومشم سوخت این زندگیا اخر عاقبت نداره

عزیزم

واقعا خیلیییی نراحت شدم

ولی بدون که همچین ادمی ارزش زندگی کردن نداشت

همچین مردی مرد زندگی نیست

خییییییلی سخته چون ادم عادت میکنه به اون فرد ولی بدون بعید نبود بعد ازدواجتون سراغ افراد دیگه بره

اعتماد به نفس اعتماد به نفس اعتماد به نفس خیییلی مهمه اگر خودت خودتو قبول داشته باشی و عاشق خودت باشی دیگردن هم تو رو با ارزش میدونن

ھی بھم گفت من با خانمم خوشبختم خیلی، ھمینطور این حرفاش تو سرمہ

فقط بخاطر اینکه غرورت رو‌بشکنه و ناراحتت کنه اینا رو گفته.

إمضا رو تا آخࢪ بخون♥️  هر موقع که دیدی حال دلت داره خراب میشه🙃 این ذکر رو بگو: الا بذکرالله تطمئن القلوب🌷❣       اول یک صلوات بفرست برای همه نی‌نی‌سایتی‌ها از جمله خودت😉  دوم اینکه هیچ‌وقت کسی رو قضاوت نکن! باشہ ؟ میدونی چرا؟ چون تو، در زندگی اون فرد نیستی و نبودی! سختی کشیدن هاش رو ندیدی! اگه دغدغه یکی به نظرت مسخره اومد، بهش نگو! شاید اون دغدغه از نظر خودش خیلی بزرگ باشه😕  سوم اینکه به همه احترام بزار، از کوچیک تا بزرگ! با  احترام گذاشتن  به دیگران، شخصیت خودت رو بالا‌تر میبری... چہارم اینکه حواست به این زبون شیطونت باشه😃 ممکنه یک حرفی ازش خارج بشه که یک نفر رو با اون حرف نابود کنه😖💔اهـــــا  راستی یادم رفت بگم:🙃 اکثر ادم هایی که میان اینجا تنها و زخم خورده هستند و تـــــو،،، اره خودت! حواست باشه که نمک نپاشی روی زخم شون😖😇به خدا اگر کمی طاقت و صبر داشته باشیم، روز هایی برای ما میرسد که تمام گذشته تلخ مان جبران شود...  لطفاً من رو هم توی تاپیک های مذهبی و داستان زندگی تگ کن😃🌹 باشه؟!🙃
2738

گفت که گفت.. از کجا معلوم که انقد با تو سرد بود باهم خوش بخت می‌شدین؟ به چشم سواستفاده نگات میکرده دختر اگر براش ارزش داشتی ک اینکارو نمی‌کرد.. الانم حق داری ولی رو حساب بیشعوری خودش بزار نه کم بودن خودت 

کسی که دو تا ازدواج نا موفق داشته ادم خوبیه؟🙄

خدا بزرگه گلم.  نگران و یا ناراحت نباش. ان شاءالله هم اون جواب دل شکستن تو رو میده و هم تو جوا ...

اگہ محبتای من تہ دلش ماندگار بود کہ بھم فحش نمیداد، اون الان خوشبختہ، دو تا طلاق داستہ و این بار سعی میکنہ دخترہ رو خوشبخت کنہ

اگہ محبتای من تہ دلش ماندگار بود کہ بھم فحش نمیداد، اون الان خوشبختہ، دو تا طلاق داستہ و این بار سعی ...

ریده

بگذار وبُگذَر روزهایی که روز ما نیست روزگاری روز ما میرسد
اگہ محبتای من تہ دلش ماندگار بود کہ بھم فحش نمیداد، اون الان خوشبختہ، دو تا طلاق داستہ و این بار سعی ...

فقط میخواسته غرورت رو بشکنه. دو تا طلاق داشته یعنی سومی رو هم داره. مطمئن باش که ارزش غصه خوردن رو نداره.  خودت رو سرگرم کن و بهش فکر نکن.

یعنی تا حالا بهت نگفته بود نمی خوامت؟ 

سہ ھفتہ قبل عروسیش رفتیم رستوران، بھم گفت دوست دارم، تو عشق کی ھستی و این حرفا، گفت بیا عکس دو نفرہ بندازیم، حتی عکس از دستامون گرفت خودش،یہ ھفتہ قبل عروسیش کہ اومد کادو گرفت، گفت چقدر امروز خوشکلی و چشمات دیوونم کرد، برو خونہ از خودت عکس بگیر بفرست

2706