2733
2734
عنوان

پسر شما هم بعد پوشک گرفتن این کارو میکرد؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 23 پست
شاید میخواد با این کار جلو جیش شو بگیره هر موقعه اونجوری کرد بپرس ببین جیش داره چند بار بپرسی دیگه خ ...

آره وقتي  جیش داره که دست میزنه

اما گاهی همینجوری هم دست میزنه 

یا توی  سرویس بهداشتي که شورت نداره ...

فقط وقتی جیش داره اینکار رو میکنه که نگه داره و بازیگوشی کنه که دعواش میکنم فوری میره دستشویی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم نگران نباش. فقط هیچی بهش نگو. پسر من گاهی اونقدر میکشه حس میکنم الان میکنه. بعد میگ این چی ...

ای وای😆😆😆😆

دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد                                                         به زیر آن درختی رو که او گل‌های تر دارد
شاید میخواد با این کار جلو جیش شو بگیره هر موقعه اونجوری کرد بپرس ببین جیش داره چند بار بپرسی دیگه خ ...

از بچه ها نباید بپرسی جیش داری یا نه

امضامو بخونید دیگههههه.... دبیر تاریخ نیستم ولی روزی خواهم شد . در آینده ی نزدیک . 🥰انقدر بچمو دوست دارم که به دنیاش نیارم ..... از ادمای مذهبی نما که راحت دل میشکونن متنفرم ....اگه امضامو خوندی واسه خوشبختیم دعا میکنی ؟...♡... لینک ناشناس :  https://harfeto.timefriend.net/16210034327604
2731

اسی من بچه ندارم

ولی دانشجوی روانسناسی هستم و این کار چیز غیرعادی و نگران کننده ای نیس

فقط باهاش بد برخورد نکن که در آینده روی شخصیتش تاثیر منفی میزاره

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
سه سالشه 

اشتباه گفتم🙄

تا یک سال مرحله دهانی یا همون ساکینگ 

یک تا سه سال انال یا همون مقعدی 

سه تا شیش التی 

شیش تا دوازده سکون

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2740