2737
2739
عنوان

بازم از شوهرم کتک خوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 58 پست
دعای رفع سریعتر کرونا چرا اجرا نمیشه تو کشور؟

ببین خانم من نیومدم با شما جر و بحث بکنم خواستین انجام بدین بسم الله نخواستین خب به جهنم برام تفکر شما مهم نیست...یک...دوما وقتی یه سری الاغ میرن مسافرت امثال دعا خون  ها باید جلوشونو بگیرن برو از خودشون بپرس اگر زرنگی وقت منم نگیر 

سر چی میزنه کتک در چ حد

ببین مثلاً الان بابام صداش کرد گفت لوله ساختمون گرفته بیا پایین درست کنیم،۲۰دیقه طولش داد....کلا آدم تنبلیه همیشه برای کاری صداش میکنم همینجوری می‌کنه...منم گفتم الان اگه بالای خودت صدات کرده بود رو دستان راه می‌رفتی تا پایین پله ها....اونم اومد با داشتن روی شکمم رو محکم فشااار داد...منم گفتم می‌دونی که روزه ام بی وجدان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه گیر آورده هی میزنه سنی نداری که بخوای درگیر این چیزا باشی اخه خونه بابات میخوره میخوابه دو قور ...

نه بابا اونجوری نیست

فقط توی یه ساختمون  زندگی میکنیم .خونه رو خود شوهرم خریده،خورد و خوراکمونم کلا جداست

باهاش حرف بزن درست شه  درست نشد توام بزنش  تو این مورد باید به یکی از بزرگتراتون بگی چون ...

به کی بگم اخه،نمیدونم

به پدرو مادر خودم بگم ک فقط غصه میخورن

پدر مادر خودشم که خدا خیرشون نده،انقد اذیتم کردن چشم دیدنشونو ندارم....خیلی تبعیض می‌زارن بین شوهر منو بقیه بچه هاشون

2731
تعداد 786 دفعه بسم الله شریف به یك استكان آب خوانده شود و سپس آن آب را هر كس بخورد او را هم دوست خوا ...

باید گفت بسم الله شریف؟

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊
خداروشکر هر چی میبینی سن پایین ، آخه چه وضعشه دختر ۱۶ ساله مگه ازدواج میکنه

بعد ازشون ایراد میگیریم طلبکار هم هستن تازه انگار خیلی هنر کردن

فکر می کنن دیگران حسادت می کنن 

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊
بعد ازشون ایراد میگیریم طلبکار هم هستن تازه انگار خیلی هنر کردن فکر می کنن دیگران حسادت می کنن  ...

کسی که دختر سن پایین رو برای ازدواج انتخاب میکنه طرز فکر خودش و خانوادش اینجوریه که سن پایین میگیریم خودمون تربیتش میکنیم ، پس طبیعیه که دست درازی کنه رو زنش چون مبخواد تربیت کنه

2738
تورو خدا انقد مظلوم نباشید چرا پدرشو در نمیاری ب بزرگتری چیزی بگو درست نمیشه جدا شو والله یه عمر خون ...

خیلی دوست دارم جدا شم،اما خب...

بابامم اخلاق نداره...برم با اون زندگی کنم؟

بعدشم حس میکنم از لحاظ روحی قدرتشو ندارم

منتظرم مدرسه م  تموم شه،از سال بعد می م دانشگاه،یکم بزرگتر شم،یکم خودمو آماده کنم،خانپادم رو هم آماده کنم،بعد جدا شم،برم از خانوادم هم جدا زندگی کنم

شوهرت زیاد بهش رو دادید یاغی شده😒 بندازش از خونت بیرون ادب شه!! یعنی چی غرغر میکنه راجب خانوادم ادم ...

خونه برای خودشه

قبل ازدواجمون اومد اینجا تو ساختمون ما یدونه خونه خرید

سر هرچی دعوتتون میشه کتک میزنه؟

قبلاً من میزدمش...

الان من نمی‌زنم کوتاه اومدم،مهذبون شدم

اون میرنه

آره سر هرچی

کوچیکه ترین اعتراضی که میکنم میاد دستمو میپیچونه،زخم زبون میزنه،اصلا بعضی وقتا میگم تو واقعا فکر می‌کنی و حرف میزنی؟

به خدا می‌دونم این حرفایی که ازشوهرم می‌شنوم اصلا هیچ کس روش نمیشه به زبون بیاره