2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خانوما چرا فک میکنید حالا با بغل و بوس الان دنیا به اخر میرسه چرا فک میکنید الان این کاره زشته و از ...

بازم میگم یه نسخه نمیشه پیچید واسه همه وقتی یه دینی رو قبول داری و بهش پایبندی باید مطابق دستور اون هم بری و همینطور  طبق اعتقادات و روحیه خودت و خانوادت  که بعدا اذیت نشی هرچند که همه چیز دین رو رعایت نمی‌کنیم فقط الکی اسم مسلمون یدک میکشیم!

2740
عزیزم کسی که به حرف بقیه این چیزا براش عادی شه مشخصه از تهِ دلش اعتقاد نداشته به خواسته خودش

همه كه به يك اندازه قوى نيستن عزيزم شايد ببينن انقدر رايج و عادي شده بگن اصلا من اشتباه فكر ميكردم و اعتقادشون سست بشه بعضيا كم سن و سالن بعضيا نوجوونن و تحت تاثير احساسات و هورمون ها و...

بگو یه خواستگار دارم که در مرحله آشنایی و تحقیق هستیم. اگه تو رو بخواد اقدامی میکنه حتما

چندین بار اافلقا پیش اومده، ولی به شدت به قسمت اعتقاد داره و میگه سهم کسی به کس دیگه نمیرسه🙄

🌹لطفاً واسه رسیدن به ۲تا حاجتم خیلی دعا کن🌹