2733
2734
چجوری تغییر کردی، منم بهتر شدم یکم اما شوهرم با کاراش و حرفاش اعتماد به نفسم ازم گرفته

سعی کن تنها نمونی دوست خیلی میتونه تاثیر بزاره . خب تو جمع که رفتی در مورد هر مسئله بود شما هم نظر بده حالا اگه حرفتم چیز خاصی نباشه .همیشه با ذوق و شوق حرف بزن با لبخند حرف بزن نگن افسرده اس.  یا تو جمع خودت شروع کن ی چیز تعریف کن از بچه ت بگو از شیرین کاریاش. از اتقاقای جالبی که تو خونه میفته.  و.... 

ینی چجوری؟ درونگرا منظورت چیه چجوری هستی مگه؟ حرف نمیزنی باهاش؟

چرا با خودش راحتم تو خونه خیلی گرم میشم باهاش، دوست داره تو جمع دوستاش بیشتر بگم بخندم، خانواده خودشم که همه سناشون بالایه حرفی نمیاد باهاشون بزنم اگه بزنم هم کم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عزیز میشه بگی رفتار یه آدم درونگرا چطوریه ؟ چون دور از جون شما عروس ما می‌گفت درونگرا هستم هیچوقت به داداشم ابراز علاقه نمی‌کرد داداشم می‌گفت هیچوقت دستمو نمی‌گرفت هیچ جا ، بعد از رابطه دستشو بهم میکرد و می‌خوابید ، و .... و همه اینها در حالی بود که خودشون واسطه فرستادن که داداشم بره بگیرتش آخر سر هم از هم جدا شدند

سلامتی پسرام و شوهرم🥂🍷🍷

همسر منم درونگراست 

اخلاقای خاصی دارین و آدم بعضی جاها خیلی اذیت میشه 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2731
دوست عزیز میشه بگی رفتار یه آدم درونگرا چطوریه ؟ چون دور از جون شما عروس ما می‌گفت درونگرا هستم هیچو ...

اون درونگرا نبوده مشکل داشته

همسرم  درونگراست با من خیلی خوبه خیلی راحته 

ولی با بقیه نه سررررده بقیه خس میکنن چقدر مغروره یا خودشو میگیره 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

ببین عزیزم من ادم برونگرایی هستم.ولی دلیل نمیشه بیخودی هی حرف بزنم و خودمو سبک کنم.تا ازم نظر نخان و من و مخاطب قرار ندن صحبت نمیکنم.با بچه ها معمولا بازی میکنم و سرگرمم تو مهمونیا. داخل جمع خانواده همسر سعی میکنم کمتر صحبت کنم و کلا یه جور  دیگه ام.داخل خانواده خودم بسیار بگو بخند شلوغ بپر بپر و بازی میکنم.اصولا بازی میکنم تا حرف بزنم.

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
چه مدت مشاوره رفتین .تو همون شهرتون یه مشاور مجرب و با سواد پیدا کن اینکه چه دانشگاهی درس خونده و چه ...

شهرستان عزیزم، رفتیم مشاوره به شوهرم گفت خانومت درونگراست تو ذاتشه این فک کرده دیگه من تو خونه باشم خودش بره بیرون چون من تنهایی رو دوست دارم در صورتی که اینجوری نیست منم تفریح رو دوست دارم، از بعد مشاوره مشکلمون بدتر شد کلا نا امید شد شوهرم ازم

2740
دوست عزیز میشه بگی رفتار یه آدم درونگرا چطوریه ؟ چون دور از جون شما عروس ما می‌گفت درونگرا هستم هیچو ...

من اخلاقم اینه که کم صحبتم یعنی ساکت نیستم همش گاهی تو جمع صحبت میکنم، رفت و آمد زیادی رو هم دوست ندارم ماهی دو سه بار برام کافیه اما تفریح با شوهرم رو بیشتر دوس دارم با شوهرمم تو خونه خیلی گرم بودم کم نمیذاشتم بزاش

چرا با خودش راحتم تو خونه خیلی گرم میشم باهاش، دوست داره تو جمع دوستاش بیشتر بگم بخندم، خانواده خودش ...

خب پس توقع ایشون بالاست و خواسته شون غیر منطقی هست چون هرکسی یه خصوصیتی داره و به زور نمیشه کسی رو تغییر داد به نظر من شوهر شما شخصیت نمایشی دارن ودوست دارن که با شما خودشون رو بیشتر تو جمع نشون بدن .تنها راهش اینه که ایشون رو خودشون کار کنن وشما رو همین طوری قبول کنن چون گفتید که رفتار شما توی خونه با ایشون گرمه پس مشکل خاصی  باهم ندارید