2737
2739
عنوان

بچه ها نزدیک اذانه مشکلتون بگین تا براتون دعاش کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 156 پست
چه دارویی عزیزم چقدر هزینه میخواد

یه پودریه با عسل وگلاب باید مخلوط کنی، شفاکل،،،،،، من شماره کارشناس طب سنتی بهتون میدم خودتون باهاش حرف بزنید، شما کدوم شهرین ما بندرعباسیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

09184464688

استاد بابایی،،،، هزینه زیادی نداشت صد وپنجاه تومن با عسل،،،،،، یه داروی دیگه ای هم داده واسه حرف زدن،،، معجون اعصاب،،،، خودتون تماس بگیرید انشاالله بحق این ماه هم پسر من هم خواهرزاده تون جواب بگیرن

09184464688 استاد بابایی،،،، هزینه زیادی نداشت صد وپنجاه تومن با عسل،،،،،، یه داروی دیگه ای هم داده ...

من چهارمحال و بختیاریم.انشاالله بحق همین ماه عزیز همه بیماران شفا پیدا کنن خیلی ممنون

2731
برای حاجت این سه نفرم دعا کن @nilimom     @مهربون21     @3573   &n ...

ممنونم عزیزممممم❤

نامه    زن آمریکایی به زنان مسلمان/ گول نخورید و نجیب بمانید.   زن غربی پریشان و پشیمان است اما مجبور است ادای شادبودن را درآورد  زن غربی هویتش به تاراج رفته و گرفتار ظلمی گردیده است که یارای رهایی از آن را ندارد  ظلمی که «جوانا فرانسیس» نویسنده و روزنامه نگار زن آمریکایی به صراحت به آن اذعان کرده است . این زن مسیحی چند سال پیش به زنان مسلمان لبنان که در زیر آماج بمباران اسرائیل بودند نامه می نویسد و با رشک بردن به عفت و حیا و نجابت زنان مسلمان و بر شمردن ظلم بزرگی که به زنان غربی شده است از زنان مسلمان می خواهد در دامی که غرب برای آنان گسترده است گرفتار نشوند و به جای تقلید از زن غربی ،حافظ عفت و نجابت خود باشند.  این نویسنده آمریکایی در بخشی از این نامه می گوید: « ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان مورد ظلم واقع شدید. اما در حقیقت این مائیم که مورد ظلم واقع شده ایم، برده مُدهایی هستیم که پستمان می کند، نسبت به وزن و انداممان عقده ای شده ایم و گدای محبت مردانی هستیم که نمی خواهند رشد فکری یابند…در اعماق وجودمان می دانیم که سرمان کلاه رفته است.»《♡@hejab_va_efaf313 https://harfeto.timefriend.net/16369778896632
برای حاجت این سه نفرم دعا کن @nilimom     @مهربون21     @3573   &n ...

ممنونم عزیزدلم که به یادمی 💚💙

الهی هرچی از خداوند میخوای در دنیا و اخرت نصیبت کنن.

انشالله حاجت همگی روا 🌹

👼 خدایا شکرت که بعد از 3 سال منم طعم مادر شدن رو حس کردم. و یک فندق کوچولو توی دلم گذاشتی ❤ 😍خدایا تو رو به بزرگیت قسم میدم هیچکسی حسرت بچه دار شدن به دلش نمونه.. 🙇 من با معجزه ی امام زمان (عج) این تو دلی رو دارم. خدایا نی نیمو به خودت میسپارم، خودت مراقبش باش ❤... بلاخره منم تونستم امضام رو عوض کنم: (عزیزانم لطفا برای مادر شدنم یه صلوات بفرستین 🌹    از خدای بزرگ میخوام هرکسی که مثل من منتظره دلش شاد بشه... الهی آمین 😙❤) این قبلا امضام بود و الان هزاران بار خداروشکر میکنم که در تاریخ 10/ 01/ 1402 بی بی چکم مثبت شد. و در تاریخ 1402/01/22 صدای قشنگ قلبشو شنیدیم 😍👼 و در تاریخ 1402/02/25 گفتن که احتمالا یه گل پسری عشق مامان... 😇 اما در تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ اعلام کردن که گل دختر مامانی... 😍😍😍 من موندم و یک سیسمونی پسرونه 😄قدمت روی چشممون دختر زیبای من...♥️ خدایا این حال خوبو نصیب هرکی که منتظره بکن. اگر امضامو خوندین اینار لطفا واسه سلامتی تو دلیم، صلوات بفرستین مهربونا 🌷🌷 انشالله هرچی از خدا میخواین به بهترین شکل نصیبتون بشه 🙇