2752
2734
عنوان

اسکرین پیاماتون با شوهری+عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 252046 بازدید | 1196 پست
اره به خدا  میگفتن انبوه(انبه) میگیم بهش  بعد گفتن اون انبه ای که شما میشناسین ماکستاتیه ...

این انبوه ای که شما میگین منظورشون ازگیل زرد هستش که بسیارررر شیرین و خوشمزس

یه نوع ازگیل هم داریم به رنگ قهوه ای که طعمش ملس هستش که با نمک میخورن

میتونید تو نت سرچ کنید عکس انبوه و ازگیل قهوه ای و گلابی وحشی رو ببینید😄

مدرس زبان انگلیسی❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من که هیچکسی رو ندارم چی بزارم😞

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
انشالا ...کسی درک نمیکنه چقد سخته فقط تو اون شرایط قرار بگیره..من اگه بهش ابراز علاقه هم کنم خواهرام ...

آره واقعاخیلی سخته چه میشه کردهرکس یه تقدیری داره برابعضیابهترین دوره س براماگوه ترین شدچه میشه کرد

سینگلی زیادی به سرم زده بود🤣پیام برای خودم فرستادم😂😂

@zahrazzzzzzzzzzz    

مثل عکسم نوشته هامم تنهام 😔مجردم تنهام   شیطون بلا مغرور خوجل  ترک قیزیام خوش حالمه😉     دشمن زیاد دارم ،خیلیا باهام حال نمیکنن. یکم سردم.....یکم غدم .....یکم تخسم .....یکم بی اعصابم....یکم مغرورم....✅ اما هر چی هستم ✅⬅️دورونیستم➡️ ⬅️نامرد و بیمعرفت نیستم ➡️ اونایی ک ازم بدشون میاد نظرشونو بنویسنتو کاغذ بندازن سطل آشغال ↩️من واسه اونایی که دوستم ندارن.   ⬅️زندگی میکنم➡️   ☺   عکس پروفایلم مال خودمه اصلانم فیک نیست چون از ادمای فیک بدم میاد😎
😂😂😂😅😅😅خدانکشتت

خوب چیکال کنم😅☹️عشقی .دوس پسری هم نداریم🙁😞😟😢

مثل عکسم نوشته هامم تنهام 😔مجردم تنهام   شیطون بلا مغرور خوجل  ترک قیزیام خوش حالمه😉     دشمن زیاد دارم ،خیلیا باهام حال نمیکنن. یکم سردم.....یکم غدم .....یکم تخسم .....یکم بی اعصابم....یکم مغرورم....✅ اما هر چی هستم ✅⬅️دورونیستم➡️ ⬅️نامرد و بیمعرفت نیستم ➡️ اونایی ک ازم بدشون میاد نظرشونو بنویسنتو کاغذ بندازن سطل آشغال ↩️من واسه اونایی که دوستم ندارن.   ⬅️زندگی میکنم➡️   ☺   عکس پروفایلم مال خودمه اصلانم فیک نیست چون از ادمای فیک بدم میاد😎
2706