2733
2734
عنوان

اسکرین پیاماتون با شوهری+عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 252046 بازدید | 1196 پست
این گالینالابلانکا چیه  شوهر من گاهی میگه فکر میکنم مسخره بازی درمیاره 😆

همون عصاره مرغ 🤣🤣

منم از تلفظش خوشم میاد عمدا نوشتم 😀

💚اللهم عجل لولیک الفرج💚خدا یار باشد دشمن هزار باشد....همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی ...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ب زبون ساده عصاره مرغ یا گوشت حالا هر چیزی عکسشو بزارم

آها متوجه شدم 

چرا انقد اسمش سخته 🤪 من همون عصاره میگم

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
شکیه  مثه نامزد من جایی ک پسر باشه حق ندارم نگاه. کنم وگرنه قصدی داشتم. ایشالا خدا شفاشون بده ...

انشالله.نمیدونم چه مرگشه دو روزه روزه گرفتم میخواد خودشو بکشه.اگه میتونی جدا شو بعدا مثل من بدبخت میشی من هم خودم دارم زجر میکشم هم بچه هام کاش جای جبران داشتم

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
همون عصاره مرغ 🤣🤣 منم از تلفظش خوشم میاد عمدا نوشتم 😀

دمت گرم که حوصله داشتی تایپ کنی 🙌

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
دلم تنگشه امشب بستری شد😭

انشاااالااااا که خیلیییی زود میاد خونه مثل قبلا بااااهم میشید....۷حمد بخون برای سلامتیش و ۵تومن به نیت حضرت ابوالفضل نذر صندوق محک کن عاااااالیه ردخور نداره

هر اسمی میزدم تکراری بود! شیما هستم🥰♥️
انشالله.نمیدونم چه مرگشه دو روزه روزه گرفتم میخواد خودشو بکشه.اگه میتونی جدا شو بعدا مثل من بدبخت می ...

دارم همین کارو میکنم عزیزم به هیچ وجه تا از همه نظر درست نشه باهاش عروسی نمیکنم .اگم نشد جدا ک نمیتونم بشم اما میرم مستقل میشم خودم.

انشالا خدا مشکل توهم حل کنه و تو زندگیت معجزه بشه ک به این روزا بخندی 

میدونم همونی میشه که میخوام.
2706