2737
2734
عنوان

خونمونو دزد زد حالم خیلی بده 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 147823 بازدید | 1056 پست

عزیزم سال ۹۲ دزد زندگیمو ویران کرد

حالتو خیلی خوب درک میکنم

اصلا دنیا برام سیاه و تار شده بود

قبلش اسممون در اومده بود کربلا، با اون حال خراب رفتیم

اونجا یه پیرزن هم‌کاروانیم بود

دلیل حال بدمو پرسید

گفتم بهش

بهم‌گفت خونه ای که دزد زده، برکت عجیبی بعدش میاد

اون لحظه نفهمیدم

با دل شکسته زیارت کردم و آروم شدم

اما بعدش معجزه وار زندگیم تغییر کرد

الانم اصلااااااااا ناراحت اون موضوع نیستم

ماما ام .پیج اینستاگرامم midwifery.motahare

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم با همچین صحنه ایی روبرو شدم 

زندگی بمب زده 

ولی ضرر مالی قابل جبرانه

همین که ضرر به جون نرسیده خدا رو شکر کن 

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.
2731

خونه ی عمه ی منو دوبار در عرض یک ماه دزد زد حتی شیرای ابشونم باز کرده بودن یعنی خونه لخت لخت شده بود 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2740
درد بخورن چ دیوث😐 الهی ک دزد اسی جون پیدا شه 

ایشالا

پیدا شه خیلی بد اصلا مسئله گرونی و پول وسایلا ب کنار انگار کمرتدمیشکنه میبینی هیچی نمونده من وقتی اومدم فقط جای سیب زمینی و پیازم مونده بود ب همسایه ها هم گفته بودن دارن اسباب کشی میکنن ما کارگریم 

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
2706