2733
2734

ماهم ک کلا قعطیم خدالعنتشون کنن😒

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
۵

گفتن ک پنج نفره و بیشتر205 تومن میدن

این مبلغ فقط مخصوص ماه رمضونه.

جدااز معیشتی و یارانه

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوام باهاش دور دنیا رو بگردم ی چیزیم ازش میمونه ک باش ی ویلا میخرم با ی ماشین لوکس بقیشم میندازم ت ...

یعنی در این حد باید کمک کنه؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2731
والا الان بزرگترین دغدغم با ۱۸۰ تومن چی بخرم 🤔😂😂😂😂😂

بش فک نکن پاشو برو تا سر کوچه یهو میبینی تموم شده😂

ببین منو🤨                                    بخند😬                                    بخند عمو ببینه😉                                                                آخ قربون خنده هات، همیشه بخند خوب؟! بذار زندگی بفهمه زورت بهش میرسه                                                               
2740
گفتن ولی کم کردن  حسن دلش نیومد 😁

خیرنبینن هی

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
همون ک روزشماری  میکنی بریزن برات😐😐دیر میشه میای اینجا میپرسی چرا نریختن😐

والا کارای خودت رو به ریش من نبند !!!

نخود هر آش هم نشو من از استارتر پرسیدم 

منظور از حرفم ،،،چیزی دیگه بود،،منظورم این بود کدوم یارانه رو ریختن !معیشتی یا چیز دیگه 

میتونه؟!

نه خب 

واسه همون میگم دیگه چون خیلی رویایی هست 

از نظر من قیمتا رو نبره بالا نمیخواد کمک کنه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
نه خب  واسه همون میگم دیگه چون خیلی رویایی هست  از نظر من قیمتا رو نبره بالا نمیخواد کمک ...

اره والا

قیمتا رو مردم خودشون هی میکشن بالا 

اونایی ک گفتم ارزو های هر جوون ایرانیه ک ب فنا خواهد رفتتت

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2706