2737
2739
میشه یکم در مورد من بگید کی دوربینم فروش میره   وضعیت زندگی خانوادگیمون چطور میشه پدر مادرم طل ...

فکنم دوربینت ۱ هفته یا ۱ ماه دیگه فروش بره و اینکه حس میکنم پدر و مادرتون جدا میشن و خودتون ادم موفقی میشید ولییییی با تلاش بسیار

🔴🔴لایک نکن🚫🚫🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
فکنم دوربینت ۱ هفته یا ۱ ماه دیگه فروش بره و اینکه حس میکنم پدر و مادرتون جدا میشن و خودتون ادم موفق ...

عزیزم حس میکنی زندگی ما بعد طلاق پدر و مادرم چطور میشه؟ یکمم در مورد یه شخصی که من یه طرفه دوسش دارم اسمش حمید هستش کی میبینمش باهم وارد رابطه میشم؟

خدا حفظش کنه من یه دختر دیدم کنار اون دوتا پسر  

قرعه کشی کی به اسمم در میاد . میتونیم ۵۰ تومان از رهن خونه رو بدیم  ماه اردیبهشت

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
قرعه کشی کی به اسمم در میاد . میتونیم ۵۰ تومان از رهن خونه رو بدیم  ماه اردیبهشت

تا دوسه ما دیگه درمیاد 

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت مذهب خداست......          گروه آبی💙💙 وزن ۶۵ حدف ۵۵                  
حس من واسه خودم عالی هستش واسه دیگران بد نیست بپرس تا بگم 

کی عقد میکنم؟چندتا بچه میارم دراینده؟اصلا بچه دارمیشم ؟

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
 کی عقد میکنم؟چندتا بچه میارم دراینده؟اصلا بچه دارمیشم ؟

دوسال طول میکشه  بچه  نمیدونم 

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت مذهب خداست......          گروه آبی💙💙 وزن ۶۵ حدف ۵۵                  
2706