2737
2739
عنوان

به نظرتون چطورمیشه فهمید دنبال رابطه هس یانه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 30 پست
مرداهمشون دنبال رابطه ن مگه اینکه اخته بشن، چرابگه من بدن پرت ودوست دارم🥴ازیجایی میخوادشروع کنه 🚶‍ ...

😞😞چطوربهش بفهمونم که اصلا تواین مسایل نباشه حتی درحد دست دادن و وو .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه برا دوستی میخوادت بیخیال شو

من هی خاموش میشم اه .تازه از اواسط بهمن حرف میزنیم ازاسفندشماره داد چهارشنبه هفته پیش دیدمش یبار .به این زودی نمیشه واس ازدواج گف اول شناخت به دسن بیاد .طی چن ماه مشخص میشه هدفش چیه .

مردا همیشه به رابطه فکر میکنن  بستگی به خودت داره چقدر بهش رو بدی

من بهش روندادم تاحالا حتی عزیزم نمیگم اون میگه .اسمش هنوزصدا نزدم 😕بهم گف بام راحت باش راحت حرفتوبزن اینجوری بینمون فاصله اس .

2728
چند کیلو و قدت چند عزیزم  بنظرم حرفش بد نبوده حالا یک کم زمان بگذره

قدم 159 وزنم 67 هس میخوام بشم 60 دیسک کمرم دارم اونم میدونه .دوماهه حدودا ازاواسط بهمن حرف میزنیم اسفندشمارش داد تلی صحبت کردیم چهارشنبه هفته پیشم دیدمش باراول .داخل ماشین داخل شهر یجا پارک کرد .درحد یکساعت حرف زدیم .هیزی و حرکتی ازش ندیدم حرفا عادی زدیم .فقط نشستم دستم روپام گل الورابود برگش .داشتم توضیح میدادم براش بعد دیدم دسش هی می اورد سمت گل و الکی روهوا میچرخوند و سوال میپرسید گفتم دستتون .اشاره کردم به دسش گفتم دسستون ببرید انورتر .دیدم خندید کشیدعقب .انگار عکس العمل منو خواس ببینه .بعد گف من اصن دس به سینه میشینم اینجوری خوبه .

قدم 159 وزنم 67 هس میخوام بشم 60 دیسک کمرم دارم اونم میدونه .دوماهه حدودا ازاواسط بهمن حرف میزنیم اس ...

عزیزم هیکلت خوبه ولی ۶۰ بشی مانکنتر میشی. ولی دقت کن خیلی اگر میبینی هدف خاصی ندارد زودتر ولش کن وقتتو بزار رو کیس که به ازدواج برسد البته اگر قصدت ازدواجه. ما دخترها احساسی هستیم زود دل میبندیم بهر حال همه چی بسنج و کار خوبی کردی گفتی دستتو بردار بزار حدو حدود خودشو بدانه 😊🌹

عزیزم هیکلت خوبه ولی ۶۰ بشی مانکنتر میشی. ولی دقت کن خیلی اگر میبینی هدف خاصی ندارد زودتر ولش کن وقت ...

فدات والا چااقم گوشت بدنم شل هس ازطرفی دیسک وکمردرد دارم هرورزشی نمیتونم انجام بدم فقطط پیلاتس میتونم اونم دکترگف برو پیلاتس واس تقویت عضلات کمر .که اونم بخاطر کرونا برگزارنمیشه .دقیقا ماها زود دل میبندیم .راسش از اواسط بهمن هس تواسفند شماره داد هنوز باهم راحت نیسیم بعدخیلی تاکیدداره واس ازمونم بخونم .هردو 33 سال هسیم .الان نمیشه فهمید قصدش ازدواجه میگم چن ماهی بگذره .شاید میخواد ازمونم قبول شم اول شاید میخوادشناخت بدست بیاد .بعدم گف توحرفاش که قسط داره .خیلیا بودن ازدواجی نبودن اما یهو ازدواج کردن باهم پدختردایی من با دوس پسرش داشتن کات میکردن و تموم شده بود یهو پسره گف مبخوام بیام خواستگاری .حدود یکسال یا کمتربود البته اون شانس داشت خیلی .با کلی پسردوس بودن .اینم برادر من براش جور کرد 😐من اولین رابطم و اولین تجربمه .اره نمیزارم زیاد صمیمی بشه.البته اونم بارها امتحانم کرد متوجه شدم .

2740
عزیزم هیکلت خوبه ولی ۶۰ بشی مانکنتر میشی. ولی دقت کن خیلی اگر میبینی هدف خاصی ندارد زودتر ولش کن وقت ...

به نظرم پسر بدی نیس .منی که فکرشم نمیکردم بتونم باپسری قراربزارم وحضوری دوس بشم این تجربه بود ولی جالبه کنترش نشستم توماشین انگار ته دلم قرص بود یه ارامشی پیدا کردم .دیدی بعضی وقتا پیش مردی توتاکسی میشینی یا حتی سوارماشین میشی مسافرکشی اینا بعد گاهی دلشوره داری یاحس خوبی از اون ادم نمیگیری .من حس بدی نداشتم انگار خیلیییی وقت میشناختمش .

فدات والا چااقم گوشت بدنم شل هس ازطرفی دیسک وکمردرد دارم هرورزشی نمیتونم انجام بدم فقطط پیلاتس میتون ...

عزیزم چه دختر خوبی هستی، انشالله کسی که لایقت نصیبت بشود 

انشالله ازمونت موفق باشی حالا نمیدانم چه ازمونی داری

ولی واقعا هیکلت خوبه فکر نکن چاقی. 

عزیزم چه دختر خوبی هستی، انشالله کسی که لایقت نصیبت بشود  انشالله ازمونت موفق باشی حالا نمیدان ...

فکر کردم تایپیکم تعطیل شد 😕اخه زدم اعلان ها دیدم زده تعطیل شده .یا اشتباه دیدم خخ. مرررسی خوبی ازخودته 😍انشالله که اونم قصدش خیرباشه .ولی من دیسک کمرم بهش گفتم گفتم پنهون نکنم که اگه براش مهمه بخوادبره ازالان بره .الانم درد دارم دعا کن خوب شم .میخوام واس ازمون وکالت بخونم همین امسال تمومش کنم .ممنوم ازت

مگه میشه مردی دنبال رابطه نباشه؟؟

معلومه که میشه انقدر اینچیزا رو تو گوش ما خوندن که فکر میکنیم مرد بدون رابطه نمیتونه زنده بمونه من چند مدت با کسی بودم دیدم کاری نمیکنه هیچ حرف پرت و پلایی نمیگه تازه ذهنم درگیرش شده بود که این حتما مشکلی داره🙄🙄🙄 دیگه من خودم به حرف اومدم گفتم مشکلی داری🤣🤣🤣 بنده خدا کپ کرد گفت نه بخدا 😁😁😁.....

فکر کردم تایپیکم تعطیل شد 😕اخه زدم اعلان ها دیدم زده تعطیل شده .یا اشتباه دیدم خخ. مرررسی خوبی ازخو ...

انشالله زود زود خوب بشوی و ی خانم وکیل موفق

و بهت بگم وکیل بشی خواستکارات زیاد میشود پارسال دختر همسایمون ۴۳ ساله وکیل با چه مورد عالی ازدواج کرد همسن و سال خودش و موفق و مجرد 

کلا اگر دختر جایگاه اجتماعی داشته باشد خواستگاراش زیاد میشود 

موفق باشی 😊

انشالله زود زود خوب بشوی و ی خانم وکیل موفق و بهت بگم وکیل بشی خواستکارات زیاد میشود پارسال دختر هم ...

فدات مررسی موندم اول بخونم این چن ماه رو بعد برم درمان کنم .اره دقیقااا بالاخره هم تواجتماع هسی هم بیشتر دیده میشی هم بخاطرشاغل بودنت و موقعیت اجتماعی خواستگارداری .مرررسی عزیزم باید بخاطر ایندم تلاشم کنم 💋❤

معلومه که میشه انقدر اینچیزا رو تو گوش ما خوندن که فکر میکنیم مرد بدون رابطه نمیتونه زنده بمونه من چ ...

منم از این جور پسرا دیدم ولی نتونستم اعتماد کنم بهش ک واقعاااا دنبال این حرفا نیس (هیچ پسری نمیگه من دنبال این چیزا هستم )

پسره پس برای چی میخواد جنس مخالف دوس شه 

بخواد هر کاری کنه با دوست خودش ک پسره میتونه خیلی بهتر و فان تر انجام بده 

شما درباره این مسائل مثلا با برادرتون بحث کنید،تمام حرفای منو تایید میکنه چون جنس خودشو خوب می شناسه 

یه حرف از من به شما هدیه 

رفتاری ک غلیظه،بدون دروغه 

از اون آدم بیشتر بترس !