2733
2734
عنوان

سلام

| مشاهده متن کامل بحث + 136 بازدید | 22 پست

روستا تولید کننده است.

تمدن از روستا شروع شده.

البته که فکر میکنم چون آموزش وپرورش در روستا زیاد جالب عمل نمیکنه  شاید باعث بشه بچه ها کمتر اهل درس باشن و زیاد علم بالا نداشته باشن.

که این در دختر پسرای شهر هم زیاد دیده میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روستا تولید کننده است. تمدن از روستا شروع شده. البته که فکر میکنم چون آموزش وپرورش در روستا زیاد ج ...

اصلا این طور نیست خیلیا اهل درس هستن اما خوب یه بچه شهری تنها کاراش درس و باشگاه و کلاس های متفرقه هست درحالی که بچه های روستا توی کارها زیاد به پدر و مادرشون کمک میکنن و درس هم دارن چون کارهاشون زیاده کمتر حوصله درس دارن

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2728
اصلا این طور نیست خیلیا اهل درس هستن اما خوب یه بچه شهری تنها کاراش درس و باشگاه و کلاس های متفرقه ه ...

درست میگی.کلا بچه های روستا کاری تر هستن.

یعنی توی کار زرنگتر هستن.

بچه های آپارتمان نشین شهری بیچاره ها از بس توخونه نشستن کار کردن هم یادشون رفته

2740