2737
2734
عنوان

سلام نفسکم ۸ ماهشه چند شبه اصلا نمیخوابه همش

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 42 پست
من روانی میشم ولی عاشق بچم هستم 

منم بخدا عصبی میشم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ا س خوبی دیروز نگفتی چن سالته کوچولو بهتره

سلام عزیزم ممنون ۳۲سالمه عزیزم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
سلام عزیزم ممنون ۳۲سالمه عزیزم

ایول لیول ایول ایول منم 31 هستم و اینقد اینجا زود بچه دار شدن من همش میگم دیر حامله شدم و فاصلمون زیاده و ای  از طرفیم میگم خوب شد دیر اوردم بخدا پدرمو در اورده خدا حفظش کنه عاشقشم ولی بازیگوشه

تو ناراحت نیستی بگی دیر اوردی و حالا دومی کی بیاری و..؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
2728
نه فداش بشم ۸ ماهشه هم تموم شده

عزیزم‌ی مسواک انگشتی از داروخونه بخر با ژل بریج برای دندون نوزاده بکش ب لثهاش اگ دیدی زیاد فشار داده بدون برا دندونه لثهاش سفید نشده سفت نشده کم‌اشتها نشده؟

یا قطره استا بکش ب لقهاش 

سویق بهش میدی

ایول لیول ایول ایول منم 31 هستم و اینقد اینجا زود بچه دار شدن من همش میگم دیر حامله شدم و فاصلمون زی ...

بچتون چن وقتشه 

نه ناراحت نیستم دومی نمیخوام سزارین کردم خیلی ضعیف شدم کم خونیم دارم فکر زایمان بدنمو میلرزونه اگه بخوامم ۳۶شدم باردار میشم

وای خوشبحالت😭من ۱۹ سالمه بچه دومیم تو راهه🤣

اخه چرا اینقد زود دیگ ادم معنی زندگی نمیفهمه ک فوقش یکی داشتی وایمیستادی 24 یا 25سالت بشه بعد میاوردی 

کی ازدواج کردی

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
2738
بچتون چن وقتشه  نه ناراحت نیستم دومی نمیخوام سزارین کردم خیلی ضعیف شدم کم خونیم دارم فکر زایما ...

الان 15ماهشه بچم همش از 4.30 یا 5 بیداره هلاااک خوابم خستم

بچتون چن وقتشه  نه ناراحت نیستم دومی نمیخوام سزارین کردم خیلی ضعیف شدم کم خونیم دارم فکر زایما ...

ببین من از اول زندگیم واسه خودم زندگی کردم نه دیگران ولی قضیه بچه چون دیدم میگم نمیشه همه دوتا دارن و بچشون خواهری یا برادری داره اونوق بچه من یدونه قراره هی اذیت بشه

میخوام بدونم تو به اینا فکر نمیکنی؟ من دارم خودمو نابود میکنم

ببین من از اول زندگیم واسه خودم زندگی کردم نه دیگران ولی قضیه بچه چون دیدم میگم نمیشه همه دوتا دارن ...

نه چون خواهر برادرم هم یه دونه دارن بتونی دومیو بیاری از لحاظ مالی اعصاب اوکی باشی بتونی که چه اشکالی داره ۴تا۵سال فاصله خیلیم خوبه

الان 15ماهشه بچم همش از 4.30 یا 5 بیداره هلاااک خوابم خستم

من بدترم داره دندون درمیاره شب تاصبح گریه منم بیخواااب

اخه چرا اینقد زود دیگ ادم معنی زندگی نمیفهمه ک فوقش یکی داشتی وایمیستادی 24 یا 25سالت بشه بعد میاورد ...

اردیبهشت۲۱ ماه میشه سه سال 

۱۶ سالم بود 

آخه ناخاسته باردارشدم هر دوتاشو😁

ب همینم ک هستم خداروشکر میکنم وقتی وارد نی نی سایت میشم و خیلیا پشیمونن از اینکه جلو گیری کردن و سنیشون رفته بالا نارلحتومیشم 

هیچ کار خدا بی حکمت نیس شاید من هم چن سال دیگه میخاستم دیگه خدا بهم نمی داد مطمئنا بهمم نمی داد آخه ۱۰ سال جلوگیری😥