2737
2739

سلام...

نمیدونم دخترم خطابت کنم یا پسرم....

هیچ اسمی هم برات در نظر ندارم...

بیخیال اینا عشقه مادر...

هرچی که هستی فقط تروخدا سالم بیا بغلم

اینو مینویسم که اینجا یادگاری بمونه...

تو نیومده با من سره ناسازگاری داری😀😵

حاله مامانت خیلی بده....اون تقریبا در طول روز هیچی نمیتونه بخوره

اون بخاطر تو دیابت گرفته...

اون بخاطر تو ۱ ماهه لب به هییچ غذای گرمی نزده..

اون بخاطر تو کمتر گناه میکنه

اون بخاطر تو همش نگرانه

همش استرس داره

مامان بخاطر تو حتی از یه نون ساده هم تنفر داره

عشقه مادر

اینهمه اذیتم نکن😔

من برای اومدنت خیلی خوشحال شدم خیلی ذوق کردم

من حتی قبل اومدنت همیشه نگران بودم

جنس زن ...حتی اگر بچه هم نداشته باشه

از همون اول حس فداکارانه مادری داره

با خودم همیشه میگفتم نکنه من هیچ وقت بچه دار نشم

اما دقیقا خدا وقتی ترو بما داد که اصلا انتظارشو نداشتیم

عشقه مادر تو فردا میشه ۱۰هفته ات...

میگن اگه مادری تهوع داشته باشه ینی جنین سالمه

باااشه...باااااااااااشه....خداروشکر که سالمی

ولی مراعات حال مامانتم بکن..😔

میدونم این یادگاری میمونه

منی که یه دخترخودخواه و لجباز بودم

اما بخاطر تو از همین الانشم از خیلی چیزا گذشتم

۹ ماه انتظار و یک عمر نگرانی

حسه ازاد دخترانه را به مهر مادری دادن

این بزرگترین ایثار یک زن است

دوست دارم امضا😊مامانت

در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕

اوووی عزیزم دعا کن منم ب عشقم برسم...حس ترو تجربه کنم...و بسلامتی انشالله ب دنیا بیاریش.

حسم میگ دختره😘😘😘💕

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو ازالان سرش منت میزاری بدنیا بیاد چی😂دیابت مقصرش خودتی نه اون طفل معصوم

والا قبل بارداری نداشتم

ولی کلا اینارو یادگاری نوشتم بمونه😌

در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕
2731
اوووی عزیزم دعا کن منم ب عشقم برسم...حس ترو تجربه کنم...و بسلامتی انشالله ب دنیا بیاریش. حسم میگ دخ ...

ممنونم عزیزم انشالا به خواسته دلت برسی

انشاالله به سلامت دنیا بیاد عزیزم ،بعد چندوقت اقدام باردار شدین؟

۲ ماه

2738

عزیزم منم ویار بارداری از 3 هفته ام شروع تا دقیقا روز زایمان. کل اون 9 ماه و زیر سِرم بستری بودم. دوران سختی بود اما ایشالا برای شما بعد 2 ماه تموم بشه لذت ببری از بارداری

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
عزیزممممم مقصر نینی نیستا☺

😄😄😄الهی فداشش

عزیزم منم ویار بارداری از 3 هفته ام شروع تا دقیقا روز زایمان. کل اون 9 ماه و زیر سِرم بستری بودم. دو ...

وای خدا ینی ۲ ماه دیگع باید تحمل کنم جوونی برام نمونده

وای خدا ینی ۲ ماه دیگع باید تحمل کنم جوونی برام نمونده

اره میفهمم بدترین روزای من اون 9 ماه بود دیگه اسم بچه میارن جیغ میزنم. ولی فقط من به اون وضعیت افتاده بودم بقیه سر دو ماه حالشون خوب میشد و راحت بودن

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2706