2737
2734
عنوان

نظر بدین عکس میزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1110 بازدید | 99 پست
ببخشید میشه بپرسم شما چند سالگی ازدواج کردید؟آخه خیلی کم سن هستید به نظرم

من ۲۰ سالگی ازدواج کردم الان ۲۷ سالمه یه پسر ۶ ساله هم دارم  

سحر مشخی هستم نه مشایخی...اشتباه سند شده  نسبتی هم با جمشید مشایخی ندارم...چون مشخی هستم نه مشایخی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزار دوباره من ندیدم

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
2728

ماشالا عزیزم خدا حفظش کنه براتون ولی سنتون خیلی کمتر نشون میده انشالا که همیشه سلامت باشید🌹

گر نداری دانش ترکیب رنگ                                       بین گل ها، زشت یا زیبا مکن                                    خوب دیدن، شرط انسان بودن است                           عیب را، در این و آن پیدا مکن
میگی شوهرت مخالفه ولی اگ موهاتو رنگ کنی خیلی خوبه چهره ت بی نقصه❤

اره متاسفانه تازه  به بلوندم میگه زرد عقدی  

سحر مشخی هستم نه مشایخی...اشتباه سند شده  نسبتی هم با جمشید مشایخی ندارم...چون مشخی هستم نه مشایخی  
ماشالا عزیزم خدا حفظش کنه براتون ولی سنتون خیلی کمتر نشون میده انشالا که همیشه سلامت باشید🌹

فداتون عزیزدلممم

2738

اسییییی من ندیدمتتتتت🥺

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
اره متاسفانه تازه  به بلوندم میگه زرد عقدی    

😂😂😂😂

اخییی

ی رنگ بزن مثلا نسکافه ای چیزی

ینی اگ رنگ کنی ناراحت میشه؟

چهره ت خیلی تغییر میکنه😍

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
فداتون عزیزدلممم

💕🌹🌹

گر نداری دانش ترکیب رنگ                                       بین گل ها، زشت یا زیبا مکن                                    خوب دیدن، شرط انسان بودن است                           عیب را، در این و آن پیدا مکن
2706