2733
2739
عنوان

سلام نماز و روزه هاتون قبول،وقتی به کسیکه باهات فعلا کات کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 34 پست
وقتی کات کردی چرا ادامه میدی خواهر من؟ بهترین اکس اونه که محو شه و دیگه تا آخر عمر آدم دور و برش دید ...

من کات نکر دم اون قهر کرده چون من خیلی اذیتش کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب خودت بلاکش کن، دیگه هم پیام نده، تابلو هست براش ارزشی مداری، فقط تو آب نمک گذاشت، هیچکس اونقدر م ...

من خودمو میشناسم بیشتر از دو روز نمیتونم ازش بیخبر بمونم،پس مجبورم به اون بگم بلاکم کنه 

2728
من خودمو میشناسم بیشتر از دو روز نمیتونم ازش بیخبر بمونم،پس مجبورم به اون بگم بلاکم کنه 

شما واسه خودت ارزش قائل نیستی، وگرنه کسی این رفتار رو تحمل نمیکنه

مطمئن باش مجبور بشی تا آخر عمرت هم ازش بی‌خبر میشی

2740
یعنی چی؟

خب از خودش بپرس یعنی چی که جوابتو نمیده ولی استبکر بوس میفرسته میخواد باشه یا نمیخواد بلاخره 

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 

[QUOTE=185575245]چون خاستگار اومد برام من پیام ندادم اونم نداد....من ب پروف غمگینشم راضیم[/QQUOیعنی چی؟یعنی خاستگار اومد دیگه اونو گذاشتی کنار؟یا اون باهات کات کرد؟جوا ب+دادی خاستگارت؟

خب از خودش بپرس یعنی چی که جوابتو نمیده ولی استبکر بوس میفرسته میخواد باشه یا نمیخواد بلاخره&nb ...

پرسیدم میگه صبر کن هر وقت حرفات توهینات یادم رفت برمیگردم،فعلا نمیخواد باشه میگم پس بلاک کن هر وقت خواستی که دو باره من باشم از بلاکی درار،ولی نمیکنه،استیکر بوس میفرسته،الان دوماهه قهره

پرسیدم میگه صبر کن هر وقت حرفات توهینات یادم رفت برمیگردم،فعلا نمیخواد باشه میگم پس بلاک کن هر وقت خ ...

ای بابا ببخشیدا میخواد تو اب نمک نگهت داره هر وقت کسی نبود بیاد سراغت 

بی خیالش شو بلاکم نکردی خودت  پیام نده دیگه 

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
واقعا؟تو تجربشو داشتی؟

احتمال اینکه اینجوری که گفتم زیاده واحتمال اینکه بازیچشم هستی خیلی زیاده 

ولی خوب بازم کسی تو فکر اون طرف نیست🙃

به هرحال تو بهش بگو من عاشقتم ولی از مزاحمت بدم میاد خدافظ عشقم و بکش کنار تاخودش بیاد نیومدم به یه ورت

بزرگ ترین رویای زندگیم اینه که جهان گرد شم و همه عمرمو تو جهان گردی بگذرونم و زندگیم بشه پر از تجربه... دوس دارم خونم تو کوله پشتیم باشه😅ولی همونطور که گفتم این فقَط رویاست.. 😒:) 
2706