2733
2734
عنوان

خدایی چجوری با پسرای کم سن رل میزنید یا ازدواج میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1896 بازدید | 163 پست
منظورش اینه به سن  توجه نکن😐

عزیزم اینو فهمیدم 

منظور من این بود مثلا قراره چه بلایی سرمون بیاد خنگ بودن ایشونو پای من ننویسین 

🌹عالم همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 🌹                            🌹ایهیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ 🌹
عزیزم اینو فهمیدم  منظور من این بود مثلا قراره چه بلایی سرمون بیاد خنگ بودن ایشونو پای من ننوی ...

همون  چه میدونم والا ببین به نظرم من مرد  خیلی کم سن  به درد نمیخوره  حالا من امسال 26ساله میشم مرد خیلی کم سنو قبول نمیکنم که😂😁   به نظر منم به شخصه نهایت ده سال اوکیه

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معنی ی جمله ساده رو نمیفهمی. بعد دوس داری با یه فیلسوف 80 ساله رل بزنی ! خدا امثال تورو نصیب امثال خ ...

جناب منظورم اینه چه بلایی میخاد سرم بیاد که ملاکم اینه 

در ضمن 

معیارای من رو همسرم داشتن و من راضی هستم اهل نماز و روزه س حلال حروم سرش میشه  تحصیل کرده س شغل خوبی داشت اما بخاطر کرونا وزگرشکست شده که برام پول مهم نیس همیشه پشتم بوده چه تحصیلی چه روحی چه از هر لحاظ دیگه ای  برا بچه هام واقعا پدره و وقت میزاره تا من به خودم بیام من بچه بازی و شیطنت زیاد داشتم پا به پام اومد تا یکم  پخته شم گرچه هنوزم  بی تجربم 

احتمالا شمام کم سنی که بخودت گرفتی 

🌹عالم همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 🌹                            🌹ایهیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ 🌹
عزیزم اینو فهمیدم  منظور من این بود مثلا قراره چه بلایی سرمون بیاد خنگ بودن ایشونو پای من ننوی ...

نمیخواستم جوابتو بدم فک کردم خودتو زدی ب خنگی. ولی دیدم واقعا خنگی نیاز به کمک فکری داری

ولی ملاک "سن" باشه و بقول شما دختر 20 سالش باشه و پسر(پیرمرد) 60 سالش باشه. یه نتیجه خیلی کوچیکش میشه رومینا اشرفی.

موفق باشی

2728
جناب منظورم اینه چه بلایی میخاد سرم بیاد که ملاکم اینه  در ضمن  معیارای من رو همسرم داشت ...

اره عزیز منظور شما از کم سن زیر 60..70 ساله. از دید شما اینجا همه کم سنن. سن مناسب میخوای باید بری خانه سالمندان. البته اونجا هم به سختی گیر میاد برا شما

نمیخواستم جوابتو بدم فک کردم خودتو زدی ب خنگی. ولی دیدم واقعا خنگی نیاز به کمک فکری داری ولی ملاک " ...

ممنون بابت اینکه به یه خنگ  کمک کردید 

اره عزیز منظور شما از کم سن زیر 60..70 ساله. از دید شما اینجا همه کم سنن. سن مناسب میخوای باید بری خ ...

همسر من ۳۰سالشه و من متاهلم  دیگه از ما گذشت انشالله قسمت بقیه 😂😂

2740
همسر من ۳۰سالشه و من متاهلم  دیگه از ما گذشت انشالله قسمت بقیه 😂😂

انشالله که هیچکس طرز فکر شما رو نداشته باشه.

درضمن یادتون نره برا همسرتون لالایی بخونید و داستان تعریف کنید قبل خواب خیییییییییییلیییییییییی کم سنن ایشون.

انشالله که هیچکس طرز فکر شما رو نداشته باشه. درضمن یادتون نره برا همسرتون لالایی بخونید و داستان تع ...

از نظر من ایده الن 

۶-۷میلیارد ادم رو این زمینن طرز فکر متفاوت زیاده

اینا همش سرنوشته  دست خود آدم نیست

اره دیگه خودمم گفته  نمیدونم چی خواسته برام

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
انشاالله برات خوب بنویسه 

انشالله به حق  علی