2737
2734
عنوان

بیاین عکس بذاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 4394 بازدید | 401 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فک کنم جوراب پاره اس  چطوری تو؟؟

نه یه چیز دیگس

خوبم سکر خدا😃

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
با پدر رو خوب اومده🤣🤣🤣

، 😅👌

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2731
منم تادوسال یودم‌نمیذاشتم‌امسال دلوزدم به  دریاوگذاشتم چیزی نشدوالا خواستی نصفه بذار

😐👋دلم راضی نمیشه😐😂😂یه بار گذاشتم بسع😐😂😂

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
2738
دیروز تو یه تاپیک عکس بودم عکس چششما گداشتم و چاله گونم یه کاربر بیشعور و زنما هی بوس میفرستاد میگفت ...

نی نی یار تگ میکردی چ بی حیاس

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
چه زودگرسنه شدی😄

سحری خاب موندم☹️ از ساعت ۸ دیشب هیچی نخوردم دیگه ک😕

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪
دیروز تو یه تاپیک عکس بودم عکس چششما گداشتم و چاله گونم یه کاربر بیشعور و زنما هی بوس میفرستاد میگفت ...

تو دوباره چال لپتو گذاشتی؟؟ 😂

نمیگی روزه ایم سرمون گیج میره میفتیم توش

تو نخ ما نباش گره میخوری

بگو خودت

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
شلخته س مدلش

میخوام بدوزم اگه خوبه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2706