2737
2739
عنوان

بیاین عکس بذاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 4394 بازدید | 401 پست
اینو پسندیدم چطوره 

خیلی قشنگه   اینطورمدل موها بستگی به فرم صورت داره، اگرم عروسی تابستونه ممکنه گرمت بشه اذیت شی چون یه صبح تا شب باید همینطوری کلی فعالیت کنی

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را😍😁

@zahra757575    

@zahra7575   نمیدونم‌کدومی‌زهرا.توعکس خیلی میذاری.تگت کردم‌گفتم بیای بذاری

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس خودمو میذارم زود بر میدارم

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
نگار ملکه کورد هم خوشگل بوداا خواستم تگ کنم تعلیق شده☹️

عه دیروز که بود

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728
بازم منننن

اینجاهم خیلی خوشگلی.چشم‌وابروت قشنگه.مخصوصامدل ابروهات

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔
2740
عه دیروز که بود

نمیدونم والا بچه ها گفتن درخواست لغو‌ کابری داده بود

وقتی عاشق میشوی👩‍❤️‍👨همه دنیایت محدود میشود در یک نفر😌در نگاهش😻در صدایش...☺️و چه خوشبختم منی که دنیایم خلاصه شده در❤️تو❤️ تویی که بودنت جبران همه نداشته هایم است🤩 دوستت دارم مرد من👩‍❤️‍💋‍👨💋                  sen hep kalbimin en ğüzeı yerindesin  
نمیدونم والا بچه ها گفتن درخواست لغو‌ کابری داده بود

آها

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2706