2733
2739
عنوان

اختلاف مذهبی در ازدواج

1427 بازدید | 14 پست

من دختر دختر خالمو دوست دارم (دختر خالم چند سالی از مامانم کوچیک تره) ایشون خانوم مذهبی هستن اما منو  خانوادم آدمای خیلی راحتی هستیم هنوز خواستگاری نرفتیم می خواستم بدونم چجور چالش های پیش رومون هست من ۲۵ سالم هست ایشون ۲۴

من اصلا مذهبی نیستم اعتقاد طرف مقابلم مهم نیست برام تا وقتی که اونم کاری به کار من نداشته باشه یا نخواد نظرشو تحمیل کنه.شمام اگه میتونین با همدیگه کنار بیایین مشکلی نیست

فرزندم تو هرگز به این دنیا که ارزش دیدن و زیستن ندارد نخواهی امد،و این تنها چیزیست که میتوانی به خاطرش به من افتخار کنی :)*کاربری مال دونفره.یه مجرد و یه متاهل.یه وقتایی سوالا و مشکلات بقیه رو هم میزاریم

شاید اصلا قبول نکنن

یکی از دوستام فقط به خاطر این که خواستگار داشت خیلی راحت بودن قبول نکرد 

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من مثل شمام

خب صحبت کنین شاید اونم همینطوری باشه😊

فرزندم تو هرگز به این دنیا که ارزش دیدن و زیستن ندارد نخواهی امد،و این تنها چیزیست که میتوانی به خاطرش به من افتخار کنی :)*کاربری مال دونفره.یه مجرد و یه متاهل.یه وقتایی سوالا و مشکلات بقیه رو هم میزاریم
2738

اقا ببخشید من از شما یک سوال دارم

اگر این خانم بخوان بعد از ازدواج پوشش شون عقایدشون و رفتارشون مذهبی باشه شما چه برخوردی میکنید؟؟

ایا کنار میاین با این تفاوت و این ک این خانم تو خانواده شما چطور دیده میشه؟

کلا دیدگاه یک اقا رو میخوام راجب این موضوع بدونم

۹۹/۹/۹

من مذهبیم شوهرمم هست ماحتی تو رنگ لباس خریدنم باهم تفاهم داریم نمیخوام بگم تفاهم به رنگ وغذا واین چیزاست اصلاااا،اما خیییلی به هم نزدیکیم اما خانواده هامون اصلا مذهبی نیستن ،درکنار هم آرامش وآسایش داریم چون مثل همیم ،حالا اگه اون دختر مذهبی باشه وکوتاه نیاد شمام باید مثل اون باشین دقیقا نه ظاهرا بلکه قلبا چون نقش بازی کردن بعد یه مدت آدمو خسته میکنه ومیشی همون انسان گذشته،شایدم اون مذهبی نباشه وباهاتون کنار بیاد،این دیگه باشناخت میشه بهش پی برد 

شما اگه مثل هم نباشین زندگیتون پایین بالا زیاد خواهد داشت 

امان از روز حسرت،روزی که کار به آخر رسد.               (  قرآن کریم  )                                                     مراقب دل خودمونو واطرافیانمون باشیم کثیفش نکنیم با غیبت وتهمت ودروغ وقضاوت نابجا و... ،روز حسرت خییییلی نزدیکه(آدم عاقل با مغز سالم هر حرف درستی رو حتی از کسی که همیشه میگه اما بهش عملم نمیکنه قبول میکنه ومیزاره سرلوحه زندگیش)                    لطفا برا خونه دارشدنم یه صلوات بفرستین ممنونم  

ازدواج فامیلی اصلا درست نیست به نظر اصلا به این ازدواج فکر نکنید به چند علت:

اولا اگر هر مشکلی در زندگی شما به وجود بیاد و جدی باشه یا باید به پای هم بسوزید و بسازید تا بین دو خانواده به هم نخوره یا با جدا شدن شما بین دو خانواده مشکل ایجاد می شه.نمونه ایی که من دیدم دخترخاله و پسرخاله با هم ازداج کردن و مادر پسر اصلا اجازه ی مخالفت به پسرش نمی داد و می گفت ابروی من رو جلوی خواهرم نبر! اگر تو طلاق بگیری چه طور توی روی خواهرم نگاه کنم !دوم مسئله ی ازواج خانودگی و مشکلات ژنتیکی فرزندان.

بیشتر کودکان بیمار حاصل ازدواج فامیلی هستند.آزمایش های ژنتیک هم همه ی مشکلات ژنتیکی رو برسی نمی کنند فقط مشکلات مشخص و رایج مثل تالاسمی و هموفیلی و سندروم داون و ...

ازدواج فامیلی اصلا درست نیست.امیدوارم یک روز از کشور ما برچیده بشه مسئله ی مشکلات ژنتیکی بچه هاتوم رو جدی بگیرید.

خدا جونم وِلم نَکن حتی اگه وِلِت کَردَم :) 
2706