2733
2734

از همین اول زندگی یاد بگیر سرت تو‌زندگی خودت باشه جای اینکه کی تو زندگیش چطوره تو رختخوابش چطوره تمرکزت رو بذار برای ساختن زندگی خودت وگرنه کلاهت پس معرکه است 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقتی یه بچه حرف بزرگتر از دهنش میزنه........میشه همین تاپیک

به چهل ساله میگه پیر    به رابطه عاشقانه زناشویی، آمیزش !  انگار در مورد حییوون حرف می زنه ....  هر کس هم که موی سفید داشته باشه که خییییلی پیره.....

2740

این تاپیک و موضوعش رو میذارم رو حساب بلوغ فکری نداشتنت

کامنتارو حتما بخون تا  اخر عمر یادت بمونه 40 پیر نیست 

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل