2737
2739
عنوان

شوهر نفهم

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
معذرت میخواستی  خودت بزرگ میشدی

شما وضعییت خرابتره نباید به همچین رفتار های کوچیک بها بدی این خانوم اشتباه نکرده شوهرش الکی بزرگ. کرده ببینم همسرش دائم احترام خانواده اینا رو نگه میداره

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 

شوهرت چه خاله زنکه 

به نظرم اصلا مادرشوهرت به این موضوع فکر هم نکرده شوهرت الکی ادا درمیاره محل نزار 

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
2740
باور کن مامانه پرش کرده

ب رو خودت نیار و سعی کن تحویل بگیری مادرشوهرتو ک جبران شه

غیرمستقیم از دلش درآر

از اونجایی ک شوهرت بهرحال رو مادرش هم حساسه

دلخوری نمونه بهتره عزیزم

شما وضعییت خرابتره نباید به همچین رفتار های کوچیک بها بدی این خانوم اشتباه نکرده شوهرش الکی بزرگ. کر ...

من فقط نظرمو‌درمورد معذرت خواهی گفتم کوچیک نمیشه ادم بزرگ میشه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
شوهرت چه خاله زنکه  به نظرم اصلا مادرشوهرت به این موضوع فکر هم نکرده شوهرت الکی ادا درمیاره مح ...

اره مادزشوهر بدبختم روحشم خبر نداره همش کارای خودشه انقد ناراحتم نشستم هم واس عذاداریم گریه میکنم هم بخودم

اره مادزشوهر بدبختم روحشم خبر نداره همش کارای خودشه انقد ناراحتم نشستم هم واس عذاداریم گریه میکنم هم ...

عیبی نداره گریه نکن ب حال خودت 

الکی ب شوهرت بگو عذرخواهی کردم 

مگ میره بپرسه ؟

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..