2733
2734
عنوان

خانوما بیاین به خواسته هامون برسیم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 730 بازدید | 108 پست
برا منم بخونید مشکلم حل بشه انشاله همگی حاجتتون برآورده بشه

عزیزم انشالله حاجت روا بشین من براتون خوندم❤️

پیجم : @‌music_best369                                               من یه دختر فوق العاده آروم و ساکتم مثل فرشته🙃                البته تا وقتی که نخوای روی شیطانیم وببینی😈                           آرزوم اینه که بتونم آرزوهای بابام و برآورده کنم تا روم بشه به دستای پینه بستش نگاه کنم:)

دعاکنین این مشکلی ک دارم ختم بخیر شه بتونم ازش ردبشم الهی همتون حاجت رواشین

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

التماس دعا خیلی 

ان شاالله همگی حاجت روا بشیم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️⁩

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
2731

خوندم برات عزیزم

از تو 𝕽 پر است خانه حتی اگر نباشی...      🫂💜         إِنَّ رَبَّکُمُ اللّهُ الَّذی خَلَقَ السَّماواتِ وَ الأَرْضَ فی سِتَّهِ أَیّام ثُمَّ اسْتَوى عَلَى الْعَرْشِ یُدَبِّرُ الأَمْرَ ما مِنْ شَفیع إِلاّ مِنْ بَعْدِ إِذْنِهِ ذلِکُمُ اللّهُ رَبُّکُمْ فَاعْبُدُوهُ أَ فَلا تَذَکَّرُونَ
2740
برای سلامتیه مادرم بخونین..بیمارستانه😔😔😔

انشالله زوده زود خوب بشن 

پیجم : @‌music_best369                                               من یه دختر فوق العاده آروم و ساکتم مثل فرشته🙃                البته تا وقتی که نخوای روی شیطانیم وببینی😈                           آرزوم اینه که بتونم آرزوهای بابام و برآورده کنم تا روم بشه به دستای پینه بستش نگاه کنم:)
ممنونم برای عاقبت بخیر شدنمون بخون. ان شاء الله که شما هم حاجت روا باشی ❤️❤️

عزیزای دل برای من دعا کنین به حاجاتم برسم

و من و کسی که دوستش دارم به هم برگردیم و عشقشو ثابت کنه و به هم برسیم

ممنون

هر کی دعام کرد لایکم کنه براش سوره نصر بخونم 

لینک تاپیک حرف ناشناس.کاربری مال دو نفره عزیزان